Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Dame 8
adidas Dame 8
adidas Dame 8
adidas Dame 8
adidas Dame 8
adidas Dame 8
adidas Dame 8
adidas Dame 8
adidas Dame 8
adidas Dame 8
adidas Dame 8
adidas Dame 8
adidas Dame 8
adidas Dame 8
Машки патики
Код на производ:
(GY0383)
adidas

adidas Dame 8

 Само на Sport Vision web shop до 19.мај.те чека дополнителен попуст од  10% на издвоената понуда. Избери го твојот омилен производ, вметни го во корпичка и попустот ќе биде автоматски пресметан! Комплетната понуда погледни ја ТУКА.

Претходна цена
7.388 ДЕН
Моментална цена
7.388 ДЕН
Моментална цена
7.388 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14- 50 2/3 31.4
 • 15 51 1/3 31.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
 • 7 40 2/3 25
 • 7- 41 1/3 25.5
 • 8 42 25.9
 • 8- 42 2/3 26.3
 • 9 43 1/3 26.7
 • 9- 44 27.1
 • 10 44 2/3 27.6
 • 10- 45 1/3 28
 • 11 46 28.4
 • 11- 46 2/3 28.8
 • 12 47 1/3 30.5
 • 12- 48 29.7
 • 13 48 2/3 30.1
 • 13- 49 1/3 30.5
 • 14 50 31
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas Dame 8 машките патики за кошарка зборуваат за љубовта на славниот кошаркар Демијан Лилард кон слатката наука, љубовта што ја негувал како дете надвор од теренот и која ја надградувал преку ригорозни вонсезонски тренинзи. Шампионите настануваат на терен, и Демијан ја носи таа филозофија на кошаркарскиот терен. Сè е во добра подготовка, а значката „ Knockout Champ" на задната страна на овие патики му дава до знаење на неговиот противник дека трудот секогаш се ислпати. adidas Dame 8 машките патики за кошарка се направени од рециклиран материјал, како дел од амбицијата да се стави крај на пластичниот отпад. Спецификација: Плиток профил Врзување Горен дел од текстил Внатрешност од текстил Bounce Pro среден ѓон Гумен ѓон.
Подетално

adidas Dame 8 машките патики за кошарка зборуваат за љубовта на славниот кошаркар Демијан Лилард кон слатката наука, љубовта што ја негувал како дете надвор од теренот и која ја надградувал преку ригорозни вонсезонски тренинзи. Шампионите настануваат на терен, и Демијан ја носи таа филозофија на кошаркарскиот терен. Сè е во добра подготовка, а значката „ Knockout Champ" на задната страна на овие патики му дава до знаење на неговиот противник дека трудот секогаш се ислпати. adidas Dame 8 машките патики за кошарка се направени од рециклиран материјал, како дел од амбицијата да се стави крај на пластичниот отпад.
Спецификација:

 • Плиток профил
 • Врзување
 • Горен дел од текстил
 • Внатрешност од текстил
 • Bounce Pro среден ѓон
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Основна поделба Обувки
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  14- 50 2/3 31.4
  15 51 1/3 31.8
  6 39 1/3 24.2
  6- 40 24.6
  7 40 2/3 25
  7- 41 1/3 25.5
  8 42 25.9
  8- 42 2/3 26.3
  9 43 1/3 26.7
  9- 44 27.1
  10 44 2/3 27.6
  10- 45 1/3 28
  11 46 28.4
  11- 46 2/3 28.8
  12 47 1/3 30.5
  12- 48 29.7
  13 48 2/3 30.1
  13- 49 1/3 30.5
  14 50 31
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош