Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Runfalcon 2.0
adidas Runfalcon 2.0
adidas Runfalcon 2.0
adidas Runfalcon 2.0
adidas Runfalcon 2.0
adidas Runfalcon 2.0
adidas Runfalcon 2.0
adidas Runfalcon 2.0
adidas Runfalcon 2.0
adidas Runfalcon 2.0
Детски патики
Код на производ:
(GV7754)
adidas

adidas Runfalcon 2.0

Вметни ги омилените производи во корпичка и те чека попуст од 20% за два или повеќе избрани прозиводи. Целата понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
2.388 ДЕН
Моментална цена
2.388 ДЕН
Моментална цена
2.388 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 10K 28 16.6
 • 10-K 28.5 17
 • 11K 29 17.4
 • 11-K 30 17.8
 • 12K 30.5 18.3
 • 12-K 31 18.7
 • 13K 31.5 19.1
 • 13-K 32 19.5
 • 1 33 20
 • 1- 33.5 20.4
 • 2 34 20.8
 • 2- 35 21.2
 • 3 35.5 21.6
 • 3- 36 22.1
 • 4 36 2/3 22.5
 • 4- 37 1/3 22.9
 • 5 38 23.3
 • 5- 38 2/3 23.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Без разлика дали вашето дете ужива на училишен одмор, тргнува во спортски камп или се игра во дворот, adidas RUNFALCON 2.0 детските унисекс патики за трчање обезбедуваат издржливост, поддршка и удобност. Прозрачното горниште ги одржува нивните стапала суви и свежи во текот на нивните целодневни авантури. adidas RUNFALCON 2.0 детските унисекс патики за трчање се направени од Primegreen рециклиран материјал со високи перформанси, како дел од амбицијата да се стави крај на пластичниот отпад. Спецификација: Плиток профил Еластични врвки и велкро ремен Мрежесто горниште со елементи за поддршка без шевови Текстилна внатрешност Обликуван среден ѓон Гумен ѓон.
Подетално

Без разлика дали вашето дете ужива на училишен одмор, тргнува во спортски камп или се игра во дворот, adidas RUNFALCON 2.0 детските унисекс патики за трчање обезбедуваат издржливост, поддршка и удобност. Прозрачното горниште ги одржува нивните стапала суви и свежи во текот на нивните целодневни авантури. adidas RUNFALCON 2.0 детските унисекс патики за трчање се направени од Primegreen рециклиран материјал со високи перформанси, како дел од амбицијата да се стави крај на пластичниот отпад.
Спецификација:

 • Плиток профил
 • Еластични врвки и велкро ремен
 • Мрежесто горниште со елементи за поддршка без шевови
 • Текстилна внатрешност
 • Обликуван среден ѓон
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Категорија Обувки
  Пол Kids
  Намена Трчање
  Бренд adidas
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  10K 28 16.6
  10-K 28.5 17
  11K 29 17.4
  11-K 30 17.8
  12K 30.5 18.3
  12-K 31 18.7
  13K 31.5 19.1
  13-K 32 19.5
  1 33 20
  1- 33.5 20.4
  2 34 20.8
  2- 35 21.2
  3 35.5 21.6
  3- 36 22.1
  4 36 2/3 22.5
  4- 37 1/3 22.9
  5 38 23.3
  5- 38 2/3 23.8
  6 39 1/3 24.2
  6- 40 24.6
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош