Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Flex Runner
NIKE Flex Runner
NIKE Flex Runner
NIKE Flex Runner
NIKE Flex Runner
NIKE Flex Runner
NIKE Flex Runner
NIKE Flex Runner
NIKE Flex Runner
NIKE Flex Runner
Детски патики
Код на производ:
(AT4665-407)
NIKE

NIKE Flex Runner

Претходна цена
2.090 ДЕН
Моментална цена
2.090 ДЕН
Цена со попуст
1.672 ДЕН
Заштеда: 418 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2C 17 8
 • 2\.C 2"C
 • 3C 18.5 9
 • 3\.C 3"C
 • 4C 19.5 10
 • 4\.C 4"C
 • 5C 21 11
 • 5\.C 5"C
 • 6C 22 12
 • 6\.C 6"C
 • 7C 24 13
 • 7\.C 7"C
 • 8C 25 14
 • 8\.C 8"C
 • 9C 26 15
 • 9\.C 9"C
 • 10C 27 16
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Flex Runner се детски патики за бебиња, дизајнирани за нивните први чекори. Во овие флексибилни патики, секогаш е време за игра и тоа ќе ја направи секоја нивна активност лесна и забавна. Благодарение на конструкцијата без врвки, лесно ќе им ги облечете овие функционални патики. Растегливиот и прозрачен материјал на горништето се обвиткува околу детските стапала како меки чорапи, додека еластичните ленти и слоевите од кожа обезбедуваат сигурна поддршка. Флексибилната пена во ѓонот го следи природното движење на стапалото и овозможува слободно свиткување при скокање или трчање, така што вашите малечки секогаш ќе бидат подготвени за игра. Спецификација: Детски патики – за бебиња Горен дел: текстил Конструкција без врвки Дополнителна еластична лента за стабилност Издржлив ѓон од пена.
Подетално

Nike Flex Runner се детски патики за бебиња, дизајнирани за нивните први чекори. Во овие флексибилни патики, секогаш е време за игра и тоа ќе ја направи секоја нивна активност лесна и забавна. Благодарение на конструкцијата без врвки, лесно ќе им ги облечете овие функционални патики. Растегливиот и прозрачен материјал на горништето се обвиткува околу детските стапала како меки чорапи, додека еластичните ленти и слоевите од кожа обезбедуваат сигурна поддршка. Флексибилната пена во ѓонот го следи природното движење на стапалото и овозможува слободно свиткување при скокање или трчање, така што вашите малечки секогаш ќе бидат подготвени за игра.
Спецификација:

 • Детски патики – за бебиња
 • Горен дел: текстил
 • Конструкција без врвки
 • Дополнителна еластична лента за стабилност
 • Издржлив ѓон од пена

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Категорија Обувки
  Пол Kids
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За бебиња (0-4 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  2C 17 8
  2"C
  3C 18.5 9
  3"C
  4C 19.5 10
  4"C
  5C 21 11
  5"C
  6C 22 12
  6"C
  7C 24 13
  7"C
  8C 25 14
  8"C
  9C 26 15
  9"C
  10C 27 16
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош