Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NEW BALANCE 327
NEW BALANCE 327
NEW BALANCE 327
NEW BALANCE 327
NEW BALANCE 327
NEW BALANCE 327
NEW BALANCE 327
NEW BALANCE 327
NEW BALANCE 327
NEW BALANCE 327
Женски патики
Код на производ:
(WS327SC)
NEW BALANCE

NEW BALANCE 327

Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3.5 3.5
 • 4 4
 • 4.5 4.5
 • 5 35 22
 • 5.5 36 22.5
 • 6 36.5 23
 • 6.5 37 23.5
 • 7 37.5 24
 • 7.5 38 24.5
 • 8 39 25
 • 8.5 40 25.5
 • 9 40.5 26
 • 9.5 41 26.5
 • 10 41.5 27
 • 10.5 42.5 27.5
 • 11 11
 • 11.5 11.5
 • 12 12
 • 13 13
Зачувајте во листата на желби
New Balance 327 се женски lifestyle патики кои комбинираат модерен дизајн со ретро тркачко наследство. Тие се карактеризираат со ненадминлива удобност и лежерен стил. За долготрајноста на моделот сведочат квалитетот на изработка и материјалот од кој се направени. Лесната конструкција нуди оптимален проток на воздух за дополнителна удобност. Горниот дел е изработен од велур и премиум синтетички материјали, кои одлично ќе ги вклопите со секоја комбинација на облека. Инспириран од богатото наследство на брендот, New Balance 327 смело комбинира класично и модерно, а асиметрично поставеното N лого и заоблениот ѓон ќе привлечат внимание каде и да се појавите. Погодни се за секојдневно носење и лесно се комбинираат со други делови од гардеробата. Цврстиот гумен ѓон со продолжен дел на петицата и прстите обезбедува издржливост, што ги прави овие патики одличен избор за секојдневно носење. Спецификација: Женски lifestyle патики Врзување со врвка Плиток профил Горен дел: текстил, велур Асиметрично лого Гумен ѓон.
Подетално

New Balance 327 се женски lifestyle патики кои комбинираат модерен дизајн со ретро тркачко наследство. Тие се карактеризираат со ненадминлива удобност и лежерен стил. За долготрајноста на моделот сведочат квалитетот на изработка и материјалот од кој се направени. Лесната конструкција нуди оптимален проток на воздух за дополнителна удобност. Горниот дел е изработен од велур и премиум синтетички материјали, кои одлично ќе ги вклопите со секоја комбинација на облека. Инспириран од богатото наследство на брендот, New Balance 327 смело комбинира класично и модерно, а асиметрично поставеното N лого и заоблениот ѓон ќе привлечат внимание каде и да се појавите. Погодни се за секојдневно носење и лесно се комбинираат со други делови од гардеробата. Цврстиот гумен ѓон со продолжен дел на петицата и прстите обезбедува издржливост, што ги прави овие патики одличен избор за секојдневно носење.
Спецификација:

 • Женски lifestyle патики
 • Врзување со врвка
 • Плиток профил
 • Горен дел: текстил, велур
 • Асиметрично лого
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Категорија Обувки
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд NEW BALANCE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  3.5
  4
  4.5
  5 35 22
  5.5 36 22.5
  6 36.5 23
  6.5 37 23.5
  7 37.5 24
  7.5 38 24.5
  8 39 25
  8.5 40 25.5
  9 40.5 26
  9.5 41 26.5
  10 41.5 27
  10.5 42.5 27.5
  11
  11.5
  12
  13
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош