Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NEW BALANCE 515
NEW BALANCE 515
NEW BALANCE 515
NEW BALANCE 515
NEW BALANCE 515
NEW BALANCE 515
NEW BALANCE 515
NEW BALANCE 515
Женски патики
Код на производ:
(WL515CSB)
NEW BALANCE

NEW BALANCE 515

Вметни ги омилените производи во корпичка и те чека попуст од 20% за два или повеќе избрани прозиводи. Целата понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
4.390 ДЕН
Моментална цена
4.390 ДЕН
Моментална цена
4.390 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3.5 3.5
 • 4 4
 • 4.5 4.5
 • 5 35 22
 • 5.5 36 22.5
 • 6 36.5 23
 • 6.5 37 23.5
 • 7 37.5 24
 • 7.5 38 24.5
 • 8 39 25
 • 8.5 40 25.5
 • 9 40.5 26
 • 9.5 41 26.5
 • 10 41.5 27
 • 10.5 42.5 27.5
 • 11 11
 • 11.5 11.5
 • 12 12
 • 13 13
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
NEW BALANCE 515 се женски спортски патики со модерен дизајн. Горниот дел од кожа во комбинација со мрежестите панели нежно и лесно ги обвиткува вашите стапала и ја дава потребната удобност и комфор, додека ги држи цврсто обезбедувајќи оптимален проток на воздух. Овие женски патики со модерен изглед, класичен дизајн и низок профил, лесно ќе ги комбинирате во вашиот спортски елегантен стил. Средниот ѓон од EVA пена обезбедува одлично амортизирање и ја дава удобноста што ја заслужувате. Флексибилниот гумен ѓон обезбедува одлично прилепување на површини, дава сигурност на вашиот чекор и го продолжува животниот век на овие патики. Логото на NB јасно покажува на кој светски познат спортски бренд му верувате. NEW BALANCE 515 е синоним за стил кој им пркоси на границите. Спецификација: Женски lifestyle патики NEW BALANCE лого Врзување со врвки Плиток профил Горен дел: 45% текстил + 44% говедска кожа + 11 % синтетика EVA среден ѓон Гумен ѓон.
Подетално

NEW BALANCE 515 се женски спортски патики со модерен дизајн. Горниот дел од кожа во комбинација со мрежестите панели нежно и лесно ги обвиткува вашите стапала и ја дава потребната удобност и комфор, додека ги држи цврсто обезбедувајќи оптимален проток на воздух. Овие женски патики со модерен изглед, класичен дизајн и низок профил, лесно ќе ги комбинирате во вашиот спортски елегантен стил. Средниот ѓон од EVA пена обезбедува одлично амортизирање и ја дава удобноста што ја заслужувате. Флексибилниот гумен ѓон обезбедува одлично прилепување на површини, дава сигурност на вашиот чекор и го продолжува животниот век на овие патики. Логото на NB јасно покажува на кој светски познат спортски бренд му верувате. NEW BALANCE 515 е синоним за стил кој им пркоси на границите.
Спецификација:

 • Женски lifestyle патики
 • NEW BALANCE лого
 • Врзување со врвки
 • Плиток профил
 • Горен дел: 45% текстил + 44% говедска кожа + 11 % синтетика
 • EVA среден ѓон
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Категорија Обувки
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд NEW BALANCE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  3.5
  4
  4.5
  5 35 22
  5.5 36 22.5
  6 36.5 23
  6.5 37 23.5
  7 37.5 24
  7.5 38 24.5
  8 39 25
  8.5 40 25.5
  9 40.5 26
  9.5 41 26.5
  10 41.5 27
  10.5 42.5 27.5
  11
  11.5
  12
  13
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош