Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

CHAMPION Holy
CHAMPION Holy
CHAMPION Holy
CHAMPION Holy
CHAMPION Holy
CHAMPION Holy
CHAMPION Holy
CHAMPION Holy
CHAMPION Holy
CHAMPION Holy
Детски патики
Код на производ:
(S32582-BS517)
CHAMPION

CHAMPION Holy

Претходна цена
1.890 ДЕН
Моментална цена
1.890 ДЕН
Цена со попуст
1.323 ДЕН
Заштеда: 567 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 20 20
 • 21 21
 • 22 22
 • 23 23
 • 24 24 13
 • 25 25
 • 26 26
 • 27 27
 • 28 28
 • 29 29
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Champion HOLY се детски lifestyle патики за бебиња. Модерниот дизајн со логото Champion ја нагласува потребата на децата за игра и активност. Горниот дел е изработен од синтетика и текстил. Гумениот ѓон многу добро се прилепува на различни површини. Champion ви носи вистински спортски стил. Спецификација: Детски lifestyle патики за бебиња Горен дел: синтетика, текстил Боја: multicolor.
Подетално

Champion HOLY се детски lifestyle патики за бебиња. Модерниот дизајн со логото Champion ја нагласува потребата на децата за игра и активност. Горниот дел е изработен од синтетика и текстил. Гумениот ѓон многу добро се прилепува на различни површини. Champion ви носи вистински спортски стил.
Спецификација:

 • Детски lifestyle патики за бебиња
 • Горен дел: синтетика, текстил
 • Боја: multicolor

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Категорија Обувки
  Пол Деца-момчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд CHAMPION
  Возраст За бебиња (0-4 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  20
  21 21
  22 22
  23 23
  24 24 13
  25 25
  26 26
  27 27
  28 28
  29 29
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики S32582-BS036
  1.512 ДЕН
  Заштеда 20%
  1.890 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики S32578-BS507
  1.533 ДЕН
  Заштеда 30%
  2.190 ДЕН
  Помош