Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

UMBRO Curl
UMBRO Curl
UMBRO Curl
UMBRO Curl
UMBRO Curl
UMBRO Curl
UMBRO Curl
UMBRO Curl
UMBRO Curl
UMBRO Curl
Машки патики за фудбал
Код на производ:
(UM221M101-02)
UMBRO

UMBRO Curl

Претходна цена
2.490 ДЕН
Моментална цена
2.490 ДЕН
Цена со попуст
1.992 ДЕН
Заштеда: 498 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 39 39
 • 39.5 39.5
 • 40 40 25
 • 40.5 40.5 25.5
 • 41 41 26
 • 41.5 41.5
 • 42 42 26.5
 • 42.5 42.5 27
 • 43 43 27.5
 • 43.5 43.5
 • 44 44 28
 • 44.5 44.5 28.5
 • 45 45 29
 • 45.5 45.5 29.5
 • 46 46 30
 • 46.5 46.5
 • 47 47 30.5
 • 47.5 47.5 31
 • 48 48 31.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Umbro Curl се машки патики за фудбал на отворено. Umbro логото на надворешната страна на патиката и на јазичето го краси ова парче. Заблескајте на теренот и останете на нозе и на лизгави површини благодарение на крампоните на ѓонот. Спецификација: Машки патики за фудбал Врзување со врвки Umbro лого Ѓон со крампони.
Подетално

Umbro Curl се машки патики за фудбал на отворено. Umbro логото на надворешната страна на патиката и на јазичето го краси ова парче. Заблескајте на теренот и останете на нозе и на лизгави површини благодарение на крампоните на ѓонот.
Спецификација:

 • Машки патики за фудбал
 • Врзување со врвки
 • Umbro лого
 • Ѓон со крампони

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Основна поделба Обувки
  Пол Машки
  Намена Фудбал
  Бренд UMBRO
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  39
  39.5
  40 40 25
  40.5 40.5 25.5
  41 41 26
  41.5
  42 42 26.5
  42.5 42.5 27
  43 43 27.5
  43.5
  44 44 28
  44.5 44.5 28.5
  45 45 29
  45.5 45.5 29.5
  46 46 30
  46.5
  47 47 30.5
  47.5 47.5 31
  48 48 31.5
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики UM221M111-04
  2.232 ДЕН
  Заштеда 20%
  2.790 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики UM221M110-23
  2.232 ДЕН
  Заштеда 20%
  2.790 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики UM221M111-02
  2.232 ДЕН
  Заштеда 20%
  2.790 ДЕН
  Помош