Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Tensaur
adidas Tensaur
adidas Tensaur
adidas Tensaur
Детски патики
Код на производ:
(GW9080)
adidas

adidas Tensaur

Претходна цена
1.588 ДЕН
Моментална цена
1.588 ДЕН
Цена со попуст
1.270 ДЕН
Заштеда: 318 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 4K 20 11.5
 • 4-K 4-K
 • 5K 21 12.3
 • 5-K 22 12.8
 • 6K 23 13.2
 • 6-K 23.5 13.6
 • 7K 24 14
 • 7-K 25 14.5
 • 8K 25.5 14.9
 • 8-K 26 15.3
 • 9K 26.5 15.7
 • 9-K 27 16.1
 • 10K 28 16.6
 • 10-K 28.5 17
 • 11K 29 17.4
 • 11-K 30 17.8
 • 12K 30.5 18.3
 • 12-K 31 18.7
 • 13K 31.5 19.1
 • 13-K 32 19.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
аdidas Tensaur детските унисекс патики за бебиња и мали деца обезбедуваат поддршка и удобност во секоја игра. Горниот дел е прицврстен со велкро ремени, за идеално вклопување и лесно облекување и соблекување. Гумениот ѓон обезбедува одлично прилепување на површини и не остава никакви траги. Класичните и препознатливите, adidas линии во контрастни бои им даваат спортски изглед на вашите малечки. Спецификација: Плиток профил Велкро ремени Синтетички горен дел Внатрешност од текстил Гумен ѓон што не остава траги.
Подетално

аdidas Tensaur детските унисекс патики за бебиња и мали деца обезбедуваат поддршка и удобност во секоја игра. Горниот дел е прицврстен со велкро ремени, за идеално вклопување и лесно облекување и соблекување. Гумениот ѓон обезбедува одлично прилепување на површини и не остава никакви траги. Класичните и препознатливите, adidas линии во контрастни бои им даваат спортски изглед на вашите малечки. Спецификација:

 • Плиток профил
 • Велкро ремени
 • Синтетички горен дел
 • Внатрешност од текстил
 • Гумен ѓон што не остава траги

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Основна поделба Обувки
  Пол Деца-девојчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  4K 20 11.5
  4-K
  5K 21 12.3
  5-K 22 12.8
  6K 23 13.2
  6-K 23.5 13.6
  7K 24 14
  7-K 25 14.5
  8K 25.5 14.9
  8-K 26 15.3
  9K 26.5 15.7
  9-K 27 16.1
  10K 28 16.6
  10-K 28.5 17
  11K 29 17.4
  11-K 30 17.8
  12K 30.5 18.3
  12-K 31 18.7
  13K 31.5 19.1
  13-K 32 19.5
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FW1275
  adidas GRAND COURT C се детски унисекс патики за секој ден. Тие беа инспирирани од adi...
  1.750 ДЕН
  Заштеда 20%
  2.188 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош