Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NEW BALANCE 997
NEW BALANCE 997
NEW BALANCE 997
NEW BALANCE 997
NEW BALANCE 997
NEW BALANCE 997
NEW BALANCE 997
NEW BALANCE 997
NEW BALANCE 997
NEW BALANCE 997
NEW BALANCE 997
NEW BALANCE 997
Машки патики
Код на производ:
(CM997HVN)
NEW BALANCE

NEW BALANCE 997

Претходна цена
5.790 ДЕН
Моментална цена
5.790 ДЕН
Цена со попуст
4.053 ДЕН
Заштеда: 1.737 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 14.5
 • 15 50 33
 • 5.5 38 23.5
 • 6 38.5 24
 • 6.5 39.5 24.5
 • 7 40 25
 • 7.5 40.5 25.5
 • 8 41.5 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43 27.5
 • 10 44 28
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 29
 • 11.5 45.5 29.5
 • 12 46.5 30
 • 12.5 47 30.5
 • 13 47.5 31
 • 13.5 13.5
 • 14 49 32
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
New Balance 997 се машки lifestyle патики кои зрачат со урбан стил, удобност и препознатлив квалитет. Инспириран од богатото наследство на брендот, New Balance 997 комбинира наследен дизајн со модерен комфор, создавајќи силуета подготвена за улиците на градот. Горниот дел е изработен од велур и мрежест, прозрачен материјал, за чувство на удобност во текот на денот. ENCAP® технологијата на средниот ѓон, комбинира лесна пена со издржлив полиуретан за да ви обезбеди удобна поддршка. Ускладените бои и впечатливото брендирање, им даваат на патиките свежен и автентичен изглед. Спецификација: Машки lifestyle патики ENCAP® технологија на средниот ѓон Горен дел: кожа, текстил, синтетика Гумен ѓон.
Подетално

New Balance 997 се машки lifestyle патики кои зрачат со урбан стил, удобност и препознатлив квалитет. Инспириран од богатото наследство на брендот, New Balance 997 комбинира наследен дизајн со модерен комфор, создавајќи силуета подготвена за улиците на градот. Горниот дел е изработен од велур и мрежест, прозрачен материјал, за чувство на удобност во текот на денот. ENCAP® технологијата на средниот ѓон, комбинира лесна пена со издржлив полиуретан за да ви обезбеди удобна поддршка. Ускладените бои и впечатливото брендирање, им даваат на патиките свежен и автентичен изглед.
Спецификација:

 • Машки lifestyle патики
 • ENCAP® технологија на средниот ѓон
 • Горен дел: кожа, текстил, синтетика
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Основна поделба Обувки
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд NEW BALANCE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  14.5
  15 50 33
  5.5 38 23.5
  6 38.5 24
  6.5 39.5 24.5
  7 40 25
  7.5 40.5 25.5
  8 41.5 26
  8.5 42 26.5
  9 42.5 27
  9.5 43 27.5
  10 44 28
  10.5 44.5 28.5
  11 45 29
  11.5 45.5 29.5
  12 46.5 30
  12.5 47 30.5
  13 47.5 31
  13.5
  14 49 32
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош