Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

SKECHERS Arch Fit
SKECHERS Arch Fit
SKECHERS Arch Fit
SKECHERS Arch Fit
SKECHERS Arch Fit
SKECHERS Arch Fit
SKECHERS Arch Fit
SKECHERS Arch Fit
SKECHERS Arch Fit
SKECHERS Arch Fit
Машки патики
Код на производ:
(232040-BBK)
SKECHERS

SKECHERS Arch Fit

 Само на Sport Vision web shop до 19.мај.те чека дополнителен попуст од  10% на издвоената понуда. Избери го твојот омилен производ, вметни го во корпичка и попустот ќе биде автоматски пресметан! Комплетната понуда погледни ја ТУКА.

Претходна цена
5.490 ДЕН
Моментална цена
5.490 ДЕН
Моментална цена
5.490 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 39 39
 • 39.5 39.5
 • 40 40
 • 40.5 40.5
 • 41 41
 • 41.5 41.5
 • 42 42
 • 42.5 42.5
 • 43 43
 • 43.5 43.5
 • 44 44
 • 44.5 44.5
 • 45 45
 • 45.5 45.5
 • 46 46
 • 46.5 46.5
 • 47 47
 • 47.5 47.5
 • 48 48
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
SKECHERS ARCH FIT се машки патики дизајнирани за удобност. SKECHERS обувките се исклучително модерни, флексибилни и удобни за секојдневни активности и слободно време. Лесниот материјал во горниот дел во комбинација со мрежестиот панел обезбедува удобност и свежина на вашите стапала. Овие патики имаат класичен начин на врзување и лесно ќе се вклопат во вашиот спортско - елегантен стил. Флексибилниот гумен ѓон обезбедува одлично прилепување на површини и дава сигурност и стабилност при секој чекорот, а исто така го продолжува животниот век на овие патики. Овие патики се одликуваат со суптилен, спортски стил, и совршени се за комбинирање со секој вид на облека. Спецификација: Машки патики – lifestyle Lace-up Плиток профил Јазиче за потпетица Флексибилен гумен ѓон.
Подетално

SKECHERS ARCH FIT се машки патики дизајнирани за удобност. SKECHERS обувките се исклучително модерни, флексибилни и удобни за секојдневни активности и слободно време. Лесниот материјал во горниот дел во комбинација со мрежестиот панел обезбедува удобност и свежина на вашите стапала. Овие патики имаат класичен начин на врзување и лесно ќе се вклопат во вашиот спортско - елегантен стил. Флексибилниот гумен ѓон обезбедува одлично прилепување на површини и дава сигурност и стабилност при секој чекорот, а исто така го продолжува животниот век на овие патики. Овие патики се одликуваат со суптилен, спортски стил, и совршени се за комбинирање со секој вид на облека.
Спецификација:

 • Машки патики – lifestyle
 • Lace-up
 • Плиток профил
 • Јазиче за потпетица
 • Флексибилен гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Основна поделба Обувки
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд SKECHERS
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  39 39
  39.5 39.5
  40 40
  40.5 40.5
  41 41
  41.5 41.5
  42 42
  42.5 42.5
  43 43
  43.5 43.5
  44 44
  44.5 44.5
  45 45
  45.5 45.5
  46 46
  46.5
  47 47
  47.5 47.5
  48 48
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош