Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

SKECHERS Hypno-Splash-Sun Breaks
SKECHERS Hypno-Splash-Sun Breaks
SKECHERS Hypno-Splash-Sun Breaks
SKECHERS Hypno-Splash-Sun Breaks
SKECHERS Hypno-Splash-Sun Breaks
SKECHERS Hypno-Splash-Sun Breaks
SKECHERS Hypno-Splash-Sun Breaks
SKECHERS Hypno-Splash-Sun Breaks
SKECHERS Hypno-Splash-Sun Breaks
SKECHERS Hypno-Splash-Sun Breaks
Детски патики
Код на производ:
(400077L-BGOR)
SKECHERS

SKECHERS Hypno-Splash-Sun Breaks

Претходна цена
2.790 ДЕН
Моментална цена
2.790 ДЕН
Цена со попуст
2.232 ДЕН
Заштеда: 558 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 29,5 29.5
 • 28 28
 • 28,5 28.5
 • 29 29
 • 30 30
 • 30,5 30.5
 • 31 31
 • 31,5 31.5
 • 32 32
 • 32,5 32.5
 • 33 33
 • 33,5 33.5
 • 34 34
 • 34,5 34.5
 • 35 35
 • 35,5 35.5
 • 36 36
 • 36,5 36.5
 • 37 37
 • 37,5 37.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
SKECHERS HYPNO-SPLASH - SUN BREAKS се детски сандали за мали момчиња. Дозволете им на вашите момчиња да уживаат во секојдневните прошетки и игри во топлите летни денови. Синтетичкиот горен дел со camo принт и исклучително мекиот дел под стапалата се гаранција дека овие сандали многу брзо ќе станат омилени обувки на вашето момче. Прилагодлива тока на прстите и петиците овозможува одлична и многу лесна персонализација и ја дава потребната сила на малите стапала. Мекиот, слоевит, среден ѓон обезбедува совршена удобност и пријатност. Флексибилниот ѓон обезбедува одлично прилепување на површина и дава сигурност и стабилност на чекорот на детето во секоја прилика. Спецификација: Детски сандали - за момчиња Синтетички горен дел со camo принт Прилагодливи токи на прстите и петиците Слоевит среден ѓон Флексибилен ѓон.
Подетално

SKECHERS HYPNO-SPLASH - SUN BREAKS се детски сандали за мали момчиња. Дозволете им на вашите момчиња да уживаат во секојдневните прошетки и игри во топлите летни денови. Синтетичкиот горен дел со camo принт и исклучително мекиот дел под стапалата се гаранција дека овие сандали многу брзо ќе станат омилени обувки на вашето момче. Прилагодлива тока на прстите и петиците овозможува одлична и многу лесна персонализација и ја дава потребната сила на малите стапала. Мекиот, слоевит, среден ѓон обезбедува совршена удобност и пријатност. Флексибилниот ѓон обезбедува одлично прилепување на површина и дава сигурност и стабилност на чекорот на детето во секоја прилика.
Спецификација:

 • Детски сандали - за момчиња
 • Синтетички горен дел со camo принт
 • Прилагодливи токи на прстите и петиците
 • Слоевит среден ѓон
 • Флексибилен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Категорија Обувки
  Пол Деца-момчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд SKECHERS
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  29,5 29.5
  28 28
  28,5 28.5
  29 29
  30 30
  30,5 30.5
  31 31
  31,5 31.5
  32 32
  32,5 32.5
  33 33
  33,5 33.5
  34 34
  34,5 34.5
  35 35
  35,5 35.5
  36 36
  36,5 36.5
  37 37
  37,5 37.5
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош