Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

SKECHERS Dynamight 2.0-Fallford
SKECHERS Dynamight 2.0-Fallford
SKECHERS Dynamight 2.0-Fallford
SKECHERS Dynamight 2.0-Fallford
SKECHERS Dynamight 2.0-Fallford
SKECHERS Dynamight 2.0-Fallford
SKECHERS Dynamight 2.0-Fallford
SKECHERS Dynamight 2.0-Fallford
SKECHERS Dynamight 2.0-Fallford
SKECHERS Dynamight 2.0-Fallford
Машки патики
Код на производ:
(58363-CCBK)
SKECHERS

SKECHERS Dynamight 2.0-Fallford

Претходна цена
3.390 ДЕН
Моментална цена
3.390 ДЕН
Цена со попуст
2.712 ДЕН
Заштеда: 678 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 40 40
 • 40.5 40.5
 • 41 41
 • 41.5 41.5
 • 42 42
 • 42.5 42.5
 • 43 43
 • 43.5 43.5
 • 44 44
 • 44.5 44.5
 • 45 45
 • 45.5 45.5
 • 46 46
 • 46.5 46.5
 • 47 47
 • 47.5 47.5
 • 48 48
 • 48.5 48.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
SKECHERS DYNAMIGHT 2.0-FALLFORD се машки lifestyle патики кои внесуваат минималистички стил во вашето секојдневие. Можете да ги комбинирате и во целосно спортски стил, но и со летни панталони, поло маица или кошула. Овие патики го подигнуваат нивото на квалитетот и модерниот дизајн на повисоко ниво. Горниот дел обезбедува удобност, издржливост и прозрачност, и на тој начин ја задржува свежината на вашите стапала. Гумениот ѓон, покрај одличното прилепување на површина, обезбедува и долготрајност на овие патики. Патиките се лесни, удобни, со врвна изработка. Спецификација: Машки lifestyle патики Врзување со врвки Плиток профил SKECHERS лого на јазикот Гумен ѓон.
Подетално

SKECHERS DYNAMIGHT 2.0-FALLFORD се машки lifestyle патики кои внесуваат минималистички стил во вашето секојдневие. Можете да ги комбинирате и во целосно спортски стил, но и со летни панталони, поло маица или кошула. Овие патики го подигнуваат нивото на квалитетот и модерниот дизајн на повисоко ниво. Горниот дел обезбедува удобност, издржливост и прозрачност, и на тој начин ја задржува свежината на вашите стапала. Гумениот ѓон, покрај одличното прилепување на површина, обезбедува и долготрајност на овие патики. Патиките се лесни, удобни, со врвна изработка.
Спецификација:

 • Машки lifestyle патики
 • Врзување со врвки
 • Плиток профил
 • SKECHERS лого на јазикот
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Категорија Обувки
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд SKECHERS
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  40 40
  40.5 40.5
  41 41
  41.5 41.5
  42 42
  42.5 42.5
  43 43
  43.5 43.5
  44 44
  44.5 44.5
  45 45
  45.5 45.5
  46 46
  46.5
  47 47
  47.5 47.5
  48 48
  48.5
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 52630-RDBK
  2.712 ДЕН
  Заштеда 20%
  3.390 ДЕН
  Помош