Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

THE NORTH FACE Vectiv Taraval Street
THE NORTH FACE Vectiv Taraval Street
THE NORTH FACE Vectiv Taraval Street
THE NORTH FACE Vectiv Taraval Street
THE NORTH FACE Vectiv Taraval Street
THE NORTH FACE Vectiv Taraval Street
THE NORTH FACE Vectiv Taraval Street
THE NORTH FACE Vectiv Taraval Street
Машки патики
Код на производ:
(NF0A4T3F34F1)
THE NORTH FACE

THE NORTH FACE Vectiv Taraval Street

Претходна цена
9.290 ДЕН
Моментална цена
9.290 ДЕН
Цена со попуст
7.432 ДЕН
Заштеда: 1.858 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 14.5
 • 15 15
 • 5.5 5.5
 • 6 6
 • 6.5 6.5
 • 7 39 25
 • 7.5 40 25.5
 • 8 40.5 26
 • 8.5 41 26.5
 • 9 42 27
 • 9.5 42.5 27.5
 • 10 43 28
 • 10.5 44 28.5
 • 11 44.5 29
 • 11.5 45 29.5
 • 12 45.5 30
 • 12.5 46 30.5
 • 13 47 31
 • 13.5 13.5
 • 14 14
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
The North Face Vectiv Taraval Street се машки lifestyle патики со ефектен дизајн. Со стил на патиките за трчање, прилагодени на уличната мода ќе го освојат вашето срце на прв поглед. Овозможете им на вашите стапала удобност со која досега не се сретнале. Истражете го градот поудобно од кога било досега. Цврстиот, гумен ѓон е одговорен за издржливоста и безбедноста на секој чекор. Врзувањетп со врвки овозможува фиксирање на стапалата, а внатрешноста исполнета со перници ќе ве прегрне со чувство на удобност и самодоверба. Спецификација: Машки патики Гумен ѓон Мрежест горен дел Врзување со врвки Плиток профил.
Подетално

The North Face Vectiv Taraval Street се машки lifestyle патики со ефектен дизајн. Со стил на патиките за трчање, прилагодени на уличната мода ќе го освојат вашето срце на прв поглед. Овозможете им на вашите стапала удобност со која досега не се сретнале. Истражете го градот поудобно од кога било досега. Цврстиот, гумен ѓон е одговорен за издржливоста и безбедноста на секој чекор. Врзувањетп со врвки овозможува фиксирање на стапалата, а внатрешноста исполнета со перници ќе ве прегрне со чувство на удобност и самодоверба.
Спецификација:

 • Машки патики
 • Гумен ѓон
 • Мрежест горен дел
 • Врзување со врвки
 • Плиток профил

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Основна поделба Обувки
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд THE NORTH FACE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  14.5
  15
  5.5
  6
  6.5
  7 39 25
  7.5 40 25.5
  8 40.5 26
  8.5 41 26.5
  9 42 27
  9.5 42.5 27.5
  10 43 28
  10.5 44 28.5
  11 44.5 29
  11.5 45 29.5
  12 45.5 30
  12.5 46 30.5
  13 47 31
  13.5
  14
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош