Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

SKECHERS Flutter Heart Lights-Simply
SKECHERS Flutter Heart Lights-Simply
SKECHERS Flutter Heart Lights-Simply
SKECHERS Flutter Heart Lights-Simply
SKECHERS Flutter Heart Lights-Simply
SKECHERS Flutter Heart Lights-Simply
Детски патики
Код на производ:
(302315N-NVMT)
SKECHERS

SKECHERS Flutter Heart Lights-Simply

Со купување на било кои два модели од издвоената понуда остварувате -50% на вториот, поевтин производ. Попустот ќе ви биде автоматски пресметан во корпичката.

Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.

*Акцијата не може да се комбинира со други акции и попусти.

Претходна цена
3.390 ДЕН
Моментална цена
3.390 ДЕН
Моментална цена
3.390 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 19 19
 • 20 20
 • 21 21
 • 22 22
 • 23 23
 • 24 24
 • 25 25
 • 26 26
 • 27 27
 • 28 28
 • 23,5 23.5
 • 25,5 25.5
 • 26,5 26.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
SKECHERS FLUTTER HEART LIGHTS-SIMPLY L се детски патики за девојчиња. ѓ Детските чевли SKECHERS се исклучително модерни, флексибилни и удобни за секојдневни активности и слободно време. Горниот дел е лесен и удобен, но во исто време цврсто ги држи стапалата на детето. Прицврстувањето со велкро ременот и јазичето на петицата го олеснуваат облекувањето и соблекувањето на овие удобни патики. На страната на ѓонот има шарени отпечатоци од срца, кои постојано ќе ги потсетуваат вашите девојки на вашата љубов кон нив. Малку поголемиот ѓон обезбедува одлично прилепување на површина и дава сигурност и стабилност на чекорот, што е многу важно за вашите малечки во најраниот период од нивниот живот. Спецификација: Патики за девојчиња Велкро лепенки Отпечатоци од срца на ѓонот Гумен ѓон.
Подетално

SKECHERS FLUTTER HEART LIGHTS-SIMPLY L се детски патики за девојчиња. ѓ Детските чевли SKECHERS се исклучително модерни, флексибилни и удобни за секојдневни активности и слободно време. Горниот дел е лесен и удобен, но во исто време цврсто ги држи стапалата на детето. Прицврстувањето со велкро ременот и јазичето на петицата го олеснуваат облекувањето и соблекувањето на овие удобни патики. На страната на ѓонот има шарени отпечатоци од срца, кои постојано ќе ги потсетуваат вашите девојки на вашата љубов кон нив. Малку поголемиот ѓон обезбедува одлично прилепување на површина и дава сигурност и стабилност на чекорот, што е многу важно за вашите малечки во најраниот период од нивниот живот.
Спецификација:

 • Патики за девојчиња
 • Велкро лепенки
 • Отпечатоци од срца на ѓонот
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Основна поделба Обувки
  Пол Kids
  Намена Lifestyle
  Бренд SKECHERS
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  19 19
  20 20
  21 21
  22 22
  23 23
  24 24
  25 25
  26 26
  27 27
  28 28
  23,5 23.5
  25,5 25.5
  26,5 26.5
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош