Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

PUMA X-Ray 2 Square
PUMA X-Ray 2 Square
PUMA X-Ray 2 Square
PUMA X-Ray 2 Square
PUMA X-Ray 2 Square
PUMA X-Ray 2 Square
PUMA X-Ray 2 Square
PUMA X-Ray 2 Square
PUMA X-Ray 2 Square
PUMA X-Ray 2 Square
Машки патики
Код на производ:
(383203-06)
PUMA

PUMA X-Ray 2 Square

Вметни ги омилените производи во корпичка и те чека попуст од 20% за два или повеќе избрани прозиводи. Целата понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
4.890 ДЕН
Моментална цена
4.890 ДЕН
Моментална цена
4.890 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 39 39
 • 39.5 39.5
 • 40 40
 • 40.5 40.5
 • 41 41
 • 41.5 41.5
 • 42 42
 • 42.5 42.5
 • 43 43
 • 43.5 43.5
 • 44 44
 • 44.5 44.5
 • 45 45
 • 45.5 45.5
 • 46 46
 • 46.5 46.5
 • 47 47
 • 47.5 47.5
 • 48 48
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Puma X-RAY 2 SQUARE се детски патики за секојдневно носење, кои носат уникатен изглед и квалитет. Наменети се за деца од 8 до 14 години. Исклучителна удобност и врвни перформанси се составен дел од препознатливиот стил на X-Ray. Горништето со атрактивен изглед е комбинација од различни материјали: кожа, еко кожа, синтетика, текстил. Тоа го поткрепува и фактот што овие патики можете да ги носите речиси цела година, во сите временски услови. Интересната комбинација на бои сигурно ќе ви привлече внимание. Мекиот среден ѓон и лесната конструкција ќе ве воодушеват и ќе внесат нова димензија на леснотија во вашето секојдневие. Puma создава посебен спортски стил, кој никого не остава рамнодушен. Овие патики ќе станат неизбежен дел од тинејџерските урбани спортски вибрации. Спецификација: Горен дел: кожа, еко кожа, синтетика, текстил Гумен ѓон Врзување .
Подетално

Puma X-RAY 2 SQUARE се детски патики за секојдневно носење, кои носат уникатен изглед и квалитет. Наменети се за деца од 8 до 14 години. Исклучителна удобност и врвни перформанси се составен дел од препознатливиот стил на X-Ray. Горништето со атрактивен изглед е комбинација од различни материјали: кожа, еко кожа, синтетика, текстил. Тоа го поткрепува и фактот што овие патики можете да ги носите речиси цела година, во сите временски услови. Интересната комбинација на бои сигурно ќе ви привлече внимание. Мекиот среден ѓон и лесната конструкција ќе ве воодушеват и ќе внесат нова димензија на леснотија во вашето секојдневие. Puma создава посебен спортски стил, кој никого не остава рамнодушен. Овие патики ќе станат неизбежен дел од тинејџерските урбани спортски вибрации.
Спецификација:

Горен дел: кожа, еко кожа, синтетика, текстил

Гумен ѓон

Врзување

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Категорија Обувки
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд PUMA
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
39 39
39.5
40 40
40.5 40.5
41 41
41.5
42 42
42.5 42.5
43 43
43.5
44 44
44.5 44.5
45 45
45.5
46 46
46.5 46.5
47 47
47.5
48 48
Остави оценка
Trenutno nema komentara
Помош