Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Tensaur
adidas Tensaur
adidas Tensaur
adidas Tensaur
adidas Tensaur
adidas Tensaur
adidas Tensaur
adidas Tensaur
adidas Tensaur
adidas Tensaur
Детски патики
Код на производ:
(GW9069)
adidas

adidas Tensaur

Со купување на било кои два модели од издвоената понуда остварувате -50% на вториот, поевтин производ. Попустот ќе ви биде автоматски пресметан во корпичката.

Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.

*Акцијата не може да се комбинира со други акции и попусти.

Претходна цена
1.888 ДЕН
Моментална цена
1.888 ДЕН
Моментална цена
1.888 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 10K 28 16.6
 • 10-K 28.5 17
 • 11K 29 17.4
 • 11-K 30 17.8
 • 12K 30.5 18.3
 • 12-K 31 18.7
 • 13K 31.5 19.1
 • 13-K 32 19.5
 • 1 33 20
 • 1- 33.5 20.4
 • 2 34 20.8
 • 2- 35 21.2
 • 3 35.5 21.6
 • 3- 36 22.1
 • 4 36 2/3 22.5
 • 4- 37 1/3 22.9
 • 5 38 23.3
 • 5- 38 2/3 23.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Од теретана до игралиште, аdidas Tensaur детските унисекс патики обезбедуваат поддршка и удобност во секоја игра. Горниот дел е прицврстен со велкро ремени, за идеално вклопување и лесно облекување и соблекување. Гумениот ѓон обезбедува одлично прилепување на површини и не остава никакви траги. Класичните и препознатливите, adidas линии во контрастни бои им даваат спортски изглед на вашите малечки. Спецификација: Плиток профил Велкро ремени Синтетички горен дел Внатрешност од текстил Гумен ѓон што не остава траги.
Подетално

Од теретана до игралиште, аdidas Tensaur детските унисекс патики обезбедуваат поддршка и удобност во секоја игра. Горниот дел е прицврстен со велкро ремени, за идеално вклопување и лесно облекување и соблекување. Гумениот ѓон обезбедува одлично прилепување на површини и не остава никакви траги. Класичните и препознатливите, adidas линии во контрастни бои им даваат спортски изглед на вашите малечки. Спецификација:

 • Плиток профил
 • Велкро ремени
 • Синтетички горен дел
 • Внатрешност од текстил
 • Гумен ѓон што не остава траги

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Основна поделба Обувки
  Пол Kids
  Намена Трчање
  Бренд adidas
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  10K 28 16.6
  10-K 28.5 17
  11K 29 17.4
  11-K 30 17.8
  12K 30.5 18.3
  12-K 31 18.7
  13K 31.5 19.1
  13-K 32 19.5
  1 33 20
  1- 33.5 20.4
  2 34 20.8
  2- 35 21.2
  3 35.5 21.6
  3- 36 22.1
  4 36 2/3 22.5
  4- 37 1/3 22.9
  5 38 23.3
  5- 38 2/3 23.8
  6 39 1/3 24.2
  6- 40 24.6
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош