Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Run 80s
adidas Run 80s
adidas Run 80s
adidas Run 80s
adidas Run 80s
adidas Run 80s
adidas Run 80s
adidas Run 80s
adidas Run 80s
adidas Run 80s
Машки патики
Код на производ:
(GV7303)
adidas

adidas Run 80s

Prosečna ocena:
5
ocena
ocena
1
(Oceni)
Претходна цена
4.988 ДЕН
Моментална цена
4.988 ДЕН
Цена со попуст
3.741 ДЕН
Заштеда: 1.247 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14- 50 2/3 31.4
 • 15 51 1/3 31.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
 • 7 40 2/3 25
 • 7- 41 1/3 25.5
 • 8 42 25.9
 • 8- 42 2/3 26.3
 • 9 43 1/3 26.7
 • 9- 44 27.1
 • 10 44 2/3 27.6
 • 10- 45 1/3 28
 • 11 46 28.4
 • 11- 46 2/3 28.8
 • 12 47 1/3 30.5
 • 12- 48 29.7
 • 13 48 2/3 30.1
 • 13- 49 1/3 30.5
 • 14 50 31
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Усогласете го „oldschool“ изгледот со најновата удобност на денешницата со adidas RUN 80S машките патики. Инспирирани од патиките за трчање и богатото наследство на adidas, овие патики носат урбан спортски стил на улиците. Мазниот кожен горен дел и Cloudfoam влошката обезбедуваат удобност и комфор што ќе ги цените пред се во текот на тие долги, динамични денови. Велурната завршница и култните 3-линии даваат препознатлив печат на овие машки патики за животен стил на adidas RUN 80S. Направени од делумно рециклирани материјали со високи перформанси, како дел од амбицијата на adidas да стави крај на постоењето на пластичен отпад. Поддржете ја оваа иницијатива и придружете се на тимот на adidas. adidas ви гарантира најдобар можен квалитет. Спецификација: Машки патики – lifestyle Плиток профил Врзување Горен дел: текстил со велур завршница Cloudfoam меѓуѓон Текстилна постава TPU засилување на петицата Гумен ѓон.
Подетално

Усогласете го „oldschool“ изгледот со најновата удобност на денешницата со adidas RUN 80S машките патики. Инспирирани од патиките за трчање и богатото наследство на adidas, овие патики носат урбан спортски стил на улиците. Мазниот кожен горен дел и Cloudfoam влошката обезбедуваат удобност и комфор што ќе ги цените пред се во текот на тие долги, динамични денови. Велурната завршница и култните 3-линии даваат препознатлив печат на овие машки патики за животен стил на adidas RUN 80S. Направени од делумно рециклирани материјали со високи перформанси, како дел од амбицијата на adidas да стави крај на постоењето на пластичен отпад. Поддржете ја оваа иницијатива и придружете се на тимот на adidas. adidas ви гарантира најдобар можен квалитет.
Спецификација:

 • Машки патики – lifestyle
 • Плиток профил
 • Врзување
 • Горен дел: текстил со велур завршница
 • Cloudfoam меѓуѓон
 • Текстилна постава
 • TPU засилување на петицата
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  14- 50 2/3 31.4
  15 51 1/3 31.8
  6 39 1/3 24.2
  6- 40 24.6
  7 40 2/3 25
  7- 41 1/3 25.5
  8 42 25.9
  8- 42 2/3 26.3
  9 43 1/3 26.7
  9- 44 27.1
  10 44 2/3 27.6
  10- 45 1/3 28
  11 46 28.4
  11- 46 2/3 28.8
  12 47 1/3 30.5
  12- 48 29.7
  13 48 2/3 30.1
  13- 49 1/3 30.5
  14 50 31
  Остави оценка

  • Nikola Kimoski
   Nikola Kimoski

   04.09.2022. 18:23
  Помош