Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

PUMA ST Runner v3
PUMA ST Runner v3
PUMA ST Runner v3
PUMA ST Runner v3
PUMA ST Runner v3
PUMA ST Runner v3
PUMA ST Runner v3
PUMA ST Runner v3
PUMA ST Runner v3
PUMA ST Runner v3
Машки патики
Код на производ:
(384855-11)
PUMA

PUMA ST Runner v3

Вметни ги омилените производи во корпичка и те чека попуст од 20% за два или повеќе избрани прозиводи. Целата понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
3.590 ДЕН
Моментална цена
3.590 ДЕН
Моментална цена
3.590 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 39 39
 • 39.5 39.5
 • 40 40
 • 40.5 40.5
 • 41 41
 • 41.5 41.5
 • 42 42
 • 42.5 42.5
 • 43 43
 • 43.5 43.5
 • 44 44
 • 44.5 44.5
 • 45 45
 • 45.5 45.5
 • 46 46
 • 46.5 46.5
 • 47 47
 • 47.5 47.5
 • 48 48
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Puma ST Runner v3 унисекс патиките имаат безвременски и легендарен дизајн кој никогаш не излегува од мода. Препознатливиот модел на патики е освежен со нови детали во форма на мрежесто горниште покриено со кожа и најлон. SoftFoam + газиштето обезбедува супериорна амортизација и оптимална удобност при секој чекор. Гумениот ѓон совршено се прилепува на различни површини. Ако удобноста и класичниот дизајн ви се на прво место при изборот на патики, ST Runner v3 нема да ги изневери вашите очекувања.Спецификација: Унисекс патики Горниште изработено од мрежа, кожа и најлон SoftFoam + газиште Гумен ѓон.
Подетално

Puma ST Runner v3 унисекс патиките имаат безвременски и легендарен дизајн кој никогаш не излегува од мода. Препознатливиот модел на патики е освежен со нови детали во форма на мрежесто горниште покриено со кожа и најлон. SoftFoam + газиштето обезбедува супериорна амортизација и оптимална удобност при секој чекор. Гумениот ѓон совршено се прилепува на различни површини. Ако удобноста и класичниот дизајн ви се на прво место при изборот на патики, ST Runner v3 нема да ги изневери вашите очекувања.
Спецификација:

Унисекс патики

Горниште изработено од мрежа, кожа и најлон

SoftFoam + газиште

Гумен ѓон

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Категорија Обувки
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд PUMA
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
39 39
39.5
40 40
40.5 40.5
41 41
41.5
42 42
42.5 42.5
43 43
43.5
44 44
44.5 44.5
45 45
45.5
46 46
46.5 46.5
47 47
47.5
48 48
Остави оценка
Trenutno nema komentara
Помош