Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Racer TR21
adidas Racer TR21
adidas Racer TR21
adidas Racer TR21
adidas Racer TR21
adidas Racer TR21
adidas Racer TR21
adidas Racer TR21
adidas Racer TR21
adidas Racer TR21
Машки патики за трчање
Код на производ:
(GZ8185)
adidas

adidas Racer TR21

Претходна цена
4.288 ДЕН
Моментална цена
4.288 ДЕН
Цена со попуст
3.430 ДЕН
Заштеда: 858 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14- 50 2/3 31.4
 • 15 51 1/3 31.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
 • 7 40 2/3 25
 • 7- 41 1/3 25.5
 • 8 42 25.9
 • 8- 42 2/3 26.3
 • 9 43 1/3 26.7
 • 9- 44 27.1
 • 10 44 2/3 27.6
 • 10- 45 1/3 28
 • 11 46 28.4
 • 11- 46 2/3 28.8
 • 12 47 1/3 30.5
 • 12- 48 29.7
 • 13 48 2/3 30.1
 • 13- 49 1/3 30.5
 • 14 50 31
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Чувствувајте се комфорно и енергично со секој чекор што го правите во текот на денот во adidas RACER TR21 машките патики. Благодарение на средниот ѓон од Cloudfoam пена, инспириран од врвните модели за трчање, вашите стапала остануваат енергични и одморени. Текстилниот горен дел е лесен и приспособлив и направен е од Primegreen рециклирани материјали со високи перформанси. Дизајнот со 3 линии носи класичен стил на adidas во секоја облека. Нека удобноста стане ваше секојдневие во adidas RACER TR21 машките патики. Спецификација: Машки lifestyle патики Текстилен горен дел Текстилна постава Cloudfoam пена во средниот ѓон Гумен ѓон Primegreen рециклиран материјал .
Подетално

Чувствувајте се комфорно и енергично со секој чекор што го правите во текот на денот во adidas RACER TR21 машките патики. Благодарение на средниот ѓон од Cloudfoam пена, инспириран од врвните модели за трчање, вашите стапала остануваат енергични и одморени. Текстилниот горен дел е лесен и приспособлив и направен е од Primegreen рециклирани материјали со високи перформанси. Дизајнот со 3 линии носи класичен стил на adidas во секоја облека. Нека удобноста стане ваше секојдневие во adidas RACER TR21 машките патики.
Спецификација:

 • Машки lifestyle патики
 • Текстилен горен дел
 • Текстилна постава
 • Cloudfoam пена во средниот ѓон
 • Гумен ѓон
 • Primegreen рециклиран материјал

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Основна поделба Обувки
  Пол Машки
  Намена Трчање
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  14- 50 2/3 31.4
  15 51 1/3 31.8
  6 39 1/3 24.2
  6- 40 24.6
  7 40 2/3 25
  7- 41 1/3 25.5
  8 42 25.9
  8- 42 2/3 26.3
  9 43 1/3 26.7
  9- 44 27.1
  10 44 2/3 27.6
  10- 45 1/3 28
  11 46 28.4
  11- 46 2/3 28.8
  12 47 1/3 30.5
  12- 48 29.7
  13 48 2/3 30.1
  13- 49 1/3 30.5
  14 50 31
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики GX3061
  9.430 ДЕН
  Заштеда 20%
  11.788 ДЕН
  Помош