Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

CHAMPION Verona
CHAMPION Verona
CHAMPION Verona
CHAMPION Verona
CHAMPION Verona
CHAMPION Verona
CHAMPION Verona
CHAMPION Verona
CHAMPION Verona
CHAMPION Verona
Детски патики
Код на производ:
(S32590-PS013)
CHAMPION

CHAMPION Verona

Претходна цена
2.190 ДЕН
Моментална цена
2.190 ДЕН
Цена со попуст
1.533 ДЕН
Заштеда: 657 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 20 20
 • 21 21
 • 22 22
 • 23 23 12
 • 24 24 13
 • 25 25
 • 26 26
 • 27 27
 • 28 28
 • 29 29
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Champion VERONA се детски lifestyle патики за бебиња. Модерниот дизајн со логото Champion ја нагласува потребата на децата за игра и активност. Горниот дел е изработен од синтетичка кожа и текстил. Гумениот ѓон многу добро се прилепува на различни површини. Champion ви носи вистински спортски стил. Спецификација: Детски lifestyle патики за бебиња Горен дел: синтетичка кожа, текстил Боја: розова, multicolor.
Подетално

Champion VERONA се детски lifestyle патики за бебиња. Модерниот дизајн со логото Champion ја нагласува потребата на децата за игра и активност. Горниот дел е изработен од синтетичка кожа и текстил. Гумениот ѓон многу добро се прилепува на различни површини. Champion ви носи вистински спортски стил.
Спецификација:

 • Детски lifestyle патики за бебиња
 • Горен дел: синтетичка кожа, текстил
 • Боја: розова, multicolor

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Категорија Обувки
  Пол Деца-девојчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд CHAMPION
  Возраст За бебиња (0-4 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  20
  21 21
  22 22
  23 23 12
  24 24 13
  25 25
  26 26
  27 27
  28 28
  29 29
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики S32594-PS013
  1.323 ДЕН
  Заштеда 30%
  1.890 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики S32594-PS085
  1.512 ДЕН
  Заштеда 20%
  1.890 ДЕН
  Помош