Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

Reebok Ridgerider 6.0
Reebok Ridgerider 6.0
Reebok Ridgerider 6.0
Reebok Ridgerider 6.0
Reebok Ridgerider 6.0
Reebok Ridgerider 6.0
Reebok Ridgerider 6.0
Reebok Ridgerider 6.0
Reebok Ridgerider 6.0
Reebok Ridgerider 6.0
Машки патики
Код на производ:
(GZ3618)
Reebok

Reebok Ridgerider 6.0

 Само на Sport Vision web shop до 19.мај.те чека дополнителен попуст од  10% на издвоената понуда. Избери го твојот омилен производ, вметни го во корпичка и попустот ќе биде автоматски пресметан! Комплетната понуда погледни ја ТУКА.

Претходна цена
3.390 ДЕН
Моментална цена
3.390 ДЕН
Моментална цена
3.390 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 49 32.5
 • 15 50 33
 • 5.5 5.5
 • 6 6
 • 6.5 38.5 24.5
 • 7 39 25
 • 7.5 40 25.5
 • 8 40.5 26
 • 8.5 41 26.5
 • 9 42 27
 • 9.5 42.5 27.5
 • 10 43 28
 • 10.5 44 28.5
 • 11 44.5 29
 • 11.5 45 29.5
 • 12 45.5 30
 • 12.5 46 30.5
 • 13 47 31
 • 13.5 48 31.5
 • 14 48.5 32
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Reebok RIDGERIDER 6.0 се машки патики за пешачење. Бидете подготвени за пешачење дури и на најсложените терени. Горниот дел на патиката е изработен од материјал кој ќе ве заштити од сите временски услови, додека средниот ѓон е исполнет со EVA пена, која придонесува за удобност при носење на која било површина. Гумениот надворешен ѓон ги прави овие патики погодни за лизгав терен, а површинскиот прозрачен материјал овозможува оптимален проток на воздухот. Тие се одличен избор за секојдневно носење. Спецификација: Машки патики Гумен ѓон Врзување Зајакнување на прстите.
Подетално

Reebok RIDGERIDER 6.0 се машки патики за пешачење. Бидете подготвени за пешачење дури и на најсложените терени. Горниот дел на патиката е изработен од материјал кој ќе ве заштити од сите временски услови, додека средниот ѓон е исполнет со EVA пена, која придонесува за удобност при носење на која било површина. Гумениот надворешен ѓон ги прави овие патики погодни за лизгав терен, а површинскиот прозрачен материјал овозможува оптимален проток на воздухот. Тие се одличен избор за секојдневно носење.
Спецификација:

 • Машки патики
 • Гумен ѓон
 • Врзување
 • Зајакнување на прстите

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Основна поделба Обувки
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд Reebok
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  14.5 49 32.5
  15 50 33
  5.5
  6
  6.5 38.5 24.5
  7 39 25
  7.5 40 25.5
  8 40.5 26
  8.5 41 26.5
  9 42 27
  9.5 42.5 27.5
  10 43 28
  10.5 44 28.5
  11 44.5 29
  11.5 45 29.5
  12 45.5 30
  12.5 46 30.5
  13 47 31
  13.5 48 31.5
  14 48.5 32
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош