Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

SKECHERS Uno-Timeline
SKECHERS Uno-Timeline
SKECHERS Uno-Timeline
SKECHERS Uno-Timeline
SKECHERS Uno-Timeline
SKECHERS Uno-Timeline
SKECHERS Uno-Timeline
SKECHERS Uno-Timeline
SKECHERS Uno-Timeline
SKECHERS Uno-Timeline
Машки патики
Код на производ:
(232247-BKW)
SKECHERS

SKECHERS Uno-Timeline

Претходна цена
5.290 ДЕН
Моментална цена
5.290 ДЕН
Цена со попуст
4.232 ДЕН
Заштеда: 1.058 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 39 39
 • 39.5 39.5
 • 40 40
 • 40.5 40.5
 • 41 41
 • 41.5 41.5
 • 42 42
 • 42.5 42.5
 • 43 43
 • 43.5 43.5
 • 44 44
 • 44.5 44.5
 • 45 45
 • 45.5 45.5
 • 46 46
 • 46.5 46.5
 • 47 47
 • 47.5 47.5
 • 48 48
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
SKECHERS UNO-TIMELINE се машки патики кои носат храбар футуристички изглед во вашето секојдневие. Нивниот модерен дизајн плени каде и да се појавите. Можете да ги вклопите со целосно спортски стил, но и со летни панталони, поло кошула или кошула. Овие патики го подигнуваат нивото на квалитетот и модерниот дизајн на повисоко ниво. Перфорираниот горен дел обезбедува удобност, издржливост и прозрачност и на тој начин ги одржува вашите стапала свежи. Гумениот ѓон во контрастна боја, покрај одличното прилепување на површина, обезбедува и долготрајност на овие патики. Патиките се лесни, удобни и со врвна изработка. Спецификација: Машки lifestyle патики Врзување со врвки Плиток профил Гумен ѓон.
Подетално

SKECHERS UNO-TIMELINE се машки патики кои носат храбар футуристички изглед во вашето секојдневие. Нивниот модерен дизајн плени каде и да се појавите. Можете да ги вклопите со целосно спортски стил, но и со летни панталони, поло кошула или кошула. Овие патики го подигнуваат нивото на квалитетот и модерниот дизајн на повисоко ниво. Перфорираниот горен дел обезбедува удобност, издржливост и прозрачност и на тој начин ги одржува вашите стапала свежи. Гумениот ѓон во контрастна боја, покрај одличното прилепување на површина, обезбедува и долготрајност на овие патики. Патиките се лесни, удобни и со врвна изработка.
Спецификација:

 • Машки lifestyle патики
 • Врзување со врвки
 • Плиток профил
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Основна поделба Обувки
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд SKECHERS
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  39 39
  39.5 39.5
  40 40
  40.5 40.5
  41 41
  41.5 41.5
  42 42
  42.5 42.5
  43 43
  43.5 43.5
  44 44
  44.5 44.5
  45 45
  45.5 45.5
  46 46
  46.5
  47 47
  47.5 47.5
  48 48
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 52630-RDBK
  2.712 ДЕН
  Заштеда 20%
  3.390 ДЕН
  Помош