Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

SKECHERS Arch Fit-Vivid Memory
SKECHERS Arch Fit-Vivid Memory
SKECHERS Arch Fit-Vivid Memory
SKECHERS Arch Fit-Vivid Memory
SKECHERS Arch Fit-Vivid Memory
SKECHERS Arch Fit-Vivid Memory
SKECHERS Arch Fit-Vivid Memory
SKECHERS Arch Fit-Vivid Memory
SKECHERS Arch Fit-Vivid Memory
SKECHERS Arch Fit-Vivid Memory
Женски патики
Код на производ:
(149055-RED)
SKECHERS

SKECHERS Arch Fit-Vivid Memory

Претходна цена
5.790 ДЕН
Моментална цена
5.790 ДЕН
Моментална цена
5.790 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 35 35
 • 35,5 35.5
 • 36 36
 • 36,5 36.5
 • 37 37
 • 37,5 37.5
 • 38 38
 • 38,5 38.5
 • 39 39
 • 39,5 39.5
 • 40 40
 • 40,5 40.5
 • 41 41
 • 41,5 41.5
 • 42 42
 • 42,5 42,5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
SKECHERS ARCH FIT-VIVID MEMORY се женски lifestyle паатики со култен дизајн и модерен пресврт. Овие патики го подигнуваат нивото на квалитетот и модерен дизајн на повисоко ниво. Горниот дел обезбедува удобност, издржливост и оптимален проток на воздух и на тој начин ја задржува свежината на вашите стапала. Исклучително удобни патики кои лесно можете да ги комбинирате со остатокот од вашата гардероба, така што вашиот спортски стил нема да се доведе во прашање. Покрај одличното прилепување на површини, гумениот ѓон обезбедува долготрајност на овие патики. Врзете ги овие модерни патики и зачекорете со стил во новиот ден. Спецификација: Женски lifestyle патики Lace-up Плиток профил SKECHERS лого Гумен ѓон.
Подетално

SKECHERS ARCH FIT-VIVID MEMORY се женски lifestyle паатики со култен дизајн и модерен пресврт. Овие патики го подигнуваат нивото на квалитетот и модерен дизајн на повисоко ниво. Горниот дел обезбедува удобност, издржливост и оптимален проток на воздух и на тој начин ја задржува свежината на вашите стапала. Исклучително удобни патики кои лесно можете да ги комбинирате со остатокот од вашата гардероба, така што вашиот спортски стил нема да се доведе во прашање. Покрај одличното прилепување на површини, гумениот ѓон обезбедува долготрајност на овие патики. Врзете ги овие модерни патики и зачекорете со стил во новиот ден.
Спецификација:

 • Женски lifestyle патики
 • Lace-up
 • Плиток профил
 • SKECHERS лого
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Категорија Обувки
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд SKECHERS
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  35 35
  35,5 35.5
  36 36
  36,5 36.5
  37 37
  37,5 37.5
  38 38
  38,5 38.5
  39 39
  39,5 39.5
  40 40
  40,5 40.5
  41 41
  41,5 41.5
  42 42
  42,5
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош