Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

CHAMPION Guerrp
CHAMPION Guerrp
CHAMPION Guerrp
CHAMPION Guerrp
CHAMPION Guerrp
CHAMPION Guerrp
CHAMPION Guerrp
CHAMPION Guerrp
CHAMPION Guerrp
CHAMPION Guerrp
Машки патики
Код на производ:
(S21848-KK001)
CHAMPION

CHAMPION Guerrp

Претходна цена
3.790 ДЕН
Моментална цена
3.790 ДЕН
Цена со попуст
2.464 ДЕН
Заштеда: 1.326 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 39 39 25
 • 39.5 39.5
 • 40 40 25.5
 • 40.5 40.5
 • 41 41 26.5
 • 41.5 41.5
 • 42 42 27
 • 42.5 42.5
 • 43 43 28
 • 43.5 43.5
 • 44 44 28.5
 • 44.5 44.5
 • 45 45 29
 • 45.5 45.5
 • 46 46 29.5
 • 46.5 46.5
 • 47 47 30.5
 • 47.5 47.5
 • 48 48 31.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Champion GUERRO се детски lifestyle патики за момчиња. Модерниот дизајн со логото Champion ја нагласува потребата на децата за игра и активност. Горниот дел е изработен од синтетичка кожа и текстил. Гумениот ѓон многу добро се прилепува на различни површини. Champion ви носи вистински спортски стил. Спецификација: Детски lifestyle патики за момчиња Горен дел: синтетичка кожа, текстил Боја: multicolor.
Подетално

Champion GUERRO се детски lifestyle патики за момчиња. Модерниот дизајн со логото Champion ја нагласува потребата на децата за игра и активност. Горниот дел е изработен од синтетичка кожа и текстил. Гумениот ѓон многу добро се прилепува на различни површини. Champion ви носи вистински спортски стил.
Спецификација:

 • Детски lifestyle патики за момчиња
 • Горен дел: синтетичка кожа, текстил
 • Боја: multicolor

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд CHAMPION
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  39 39 25
  39.5
  40 40 25.5
  40.5 40.5
  41 41 26.5
  41.5 41.5
  42 42 27
  42.5 42.5
  43 43 28
  43.5 43.5
  44 44 28.5
  44.5 44.5
  45 45 29
  45.5 45.5
  46 46 29.5
  46.5 46.5
  47 47 30.5
  47.5
  48 48 31.5
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики S21987-KK001
  Prosecna ocena:
  ocene
  2
  ocene
  2
  1.883 ДЕН
  Заштеда 30%
  2.690 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики S21984-KK001
  Prosecna ocena:
  ocena
  1
  ocena
  1
  1.953 ДЕН
  Заштеда 30%
  2.790 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики S21984-ES010
  Prosecna ocena:
  ocene
  3
  ocene
  3
  1.953 ДЕН
  Заштеда 30%
  2.790 ДЕН
  Помош