Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

HOKA Clifton 8
HOKA Clifton 8
HOKA Clifton 8
HOKA Clifton 8
HOKA Clifton 8
HOKA Clifton 8
HOKA Clifton 8
HOKA Clifton 8
HOKA Clifton 8
HOKA Clifton 8
HOKA Clifton 8
HOKA Clifton 8
HOKA Clifton 8
HOKA Clifton 8
Женски патики за трчање
Код на производ:
(1119394-BFPA)
HOKA

HOKA Clifton 8

Вметни ги омилените производи во корпичка и те чека попуст од 20% за два или повеќе избрани прозиводи. Целата понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
8.590 ДЕН
Моментална цена
8.590 ДЕН
Моментална цена
8.590 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3.5 3.5
 • 4 4
 • 4.5 4.5
 • 5 36 22
 • 5.5 36 2/3 22.5
 • 6 37 1/3 23
 • 6.5 38 23.5
 • 7 38 2/3 24
 • 7.5 39 1/3 24.5
 • 8 40 25
 • 8.5 40 2/3 25.5
 • 9 41 1/3 26
 • 9.5 42 26.5
 • 10 10
 • 10.5 10.5
 • 11 11
 • 11.5 11.5
 • 12 12
 • 13 13
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
HOKA CLIFTON 8 се врвни женски патики за трчање кои обезбедуваат уште помек чекор од претходните модели. Тие се наменети за тркачи со неутрална пронација. Овој модел на патики ја следи линијата на сите претходни модели на Clifton, но е освежен со нова, исклучително лесна пена во средниот ѓон, која ви обезбедува неверојатна леснотија при секој чекор. Новата генерација на овие патики е изработена од мрежесто, прозрачно горниште и им обезбедува удобност и свежина на вашите стапала. Плишаниот јазик обезбедува удобност, а рафинираната врвка го олеснува облекувањето и соблекувањето на овие патики. Новата мешавина во средниот ѓон ја нуди една од нашите најлесни, најенергични пени досега и ги прави овие патики лесни и брзи и овозможува одлична амортизација и обновување на енергијата на вашите стапала со секој нов чекор. Овој модел многу брзо ќе стане ваш омилен модел бидејќи го задржавме сето она што ви се допаѓаше во претходните и го подобривме она што не ви се допаѓаше. Квалитетниот ѓон обезбедува одлично прилепување на сите видови површини, добра влечна сила и стабилност на нерамен терен. Спецификација: Женски патики за трчање Пронација: неутрална Среден ѓон од EVA пена Прозрачно горниште Гумен ѓон.
Подетално

HOKA CLIFTON 8 се врвни женски патики за трчање кои обезбедуваат уште помек чекор од претходните модели. Тие се наменети за тркачи со неутрална пронација. Овој модел на патики ја следи линијата на сите претходни модели на Clifton, но е освежен со нова, исклучително лесна пена во средниот ѓон, која ви обезбедува неверојатна леснотија при секој чекор. Новата генерација на овие патики е изработена од мрежесто, прозрачно горниште и им обезбедува удобност и свежина на вашите стапала. Плишаниот јазик обезбедува удобност, а рафинираната врвка го олеснува облекувањето и соблекувањето на овие патики. Новата мешавина во средниот ѓон ја нуди една од нашите најлесни, најенергични пени досега и ги прави овие патики лесни и брзи и овозможува одлична амортизација и обновување на енергијата на вашите стапала со секој нов чекор. Овој модел многу брзо ќе стане ваш омилен модел бидејќи го задржавме сето она што ви се допаѓаше во претходните и го подобривме она што не ви се допаѓаше. Квалитетниот ѓон обезбедува одлично прилепување на сите видови површини, добра влечна сила и стабилност на нерамен терен.
Спецификација:

 • Женски патики за трчање
 • Пронација: неутрална
 • Среден ѓон од EVA пена
 • Прозрачно горниште
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Категорија Обувки
  Пол Женски
  Намена Трчање
  Бренд HOKA
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  3.5
  4
  4.5
  5 36 22
  5.5 36 2/3 22.5
  6 37 1/3 23
  6.5 38 23.5
  7 38 2/3 24
  7.5 39 1/3 24.5
  8 40 25
  8.5 40 2/3 25.5
  9 41 1/3 26
  9.5 42 26.5
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  13
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош