Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

UMBRO Target
UMBRO Target
UMBRO Target
UMBRO Target
UMBRO Target
UMBRO Target
UMBRO Target
UMBRO Target
UMBRO Target
UMBRO Target
Детски патики за фудбал
Код на производ:
(UM221B109-1X)
UMBRO

UMBRO Target

Претходна цена
2.190 ДЕН
Моментална цена
2.190 ДЕН
Цена со попуст
1.752 ДЕН
Заштеда: 438 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 27 27 16.5
 • 28 28 17
 • 29 29 18
 • 30 30 18.5
 • 31 31 -
 • 32 32 19.5
 • 33 33 20
 • 34 34 21
 • 35 35 22
 • 35,5 35.5 22.4
 • 36 36 22.8
 • 36,5 36,5
 • 37 37 23.2
 • 37,5 37,5
 • 38 38 24.1
 • 38,5 38,5
 • 39 39 24.4
 • 39,5 39,5
 • 40 40
 • 1 33 20.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Umbro Target се детски машки патики за фудбал. Овие патики се наменети за затворен простор. Umbro логото од двете страни, и на јазикот и петицата на патиката дава модерни вибрации. Заблескајте на теренот и останете на нозе и на лизгави површини благодарение на релјефниот дизајн на ѓонот. Спецификација: Детски патики за фудбал – за момчиња Врзуцвање со врвки Umbro лого Релјефен дизајн на ѓонот.
Подетално

Umbro Target се детски машки патики за фудбал. Овие патики се наменети за затворен простор. Umbro логото од двете страни, и на јазикот и петицата на патиката дава модерни вибрации. Заблескајте на теренот и останете на нозе и на лизгави површини благодарение на релјефниот дизајн на ѓонот.
Спецификација:

 • Детски патики за фудбал – за момчиња
 • Врзуцвање со врвки
 • Umbro лого
 • Релјефен дизајн на ѓонот

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Основна поделба Обувки
  Пол Деца-момчиња
  Намена Фудбал
  Бренд UMBRO
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  27 27 16.5
  28 28 17
  29 29 18
  30 30 18.5
  31 31 -
  32 32 19.5
  33 33 20
  34 34 21
  35 35 22
  35,5 35.5 22.4
  36 36 22.8
  36,5
  37 37 23.2
  37,5
  38 38 24.1
  38,5
  39 39 24.4
  39,5
  40 40
  1 33 20.5
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики UM221B104-10
  1.752 ДЕН
  Заштеда 20%
  2.190 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики UM221B106-48
  1.752 ДЕН
  Заштеда 20%
  2.190 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики UM221B108-1X
  1.752 ДЕН
  Заштеда 20%
  2.190 ДЕН
  Помош