Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Grand Court MM
adidas Grand Court MM
adidas Grand Court MM
adidas Grand Court MM
adidas Grand Court MM
adidas Grand Court MM
adidas Grand Court MM
adidas Grand Court MM
adidas Grand Court MM
adidas Grand Court MM
Детски патики
Код на производ:
(GZ3318)
adidas

adidas Grand Court MM

Вметни ги омилените производи во корпичка и те чека попуст од 20% за два или повеќе избрани прозиводи. Целата понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
2.488 ДЕН
Моментална цена
2.488 ДЕН
Моментална цена
2.488 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 10K 28 16.6
 • 10-K 28.5 17
 • 11K 29 17.4
 • 11-K 30 17.8
 • 12K 30.5 18.3
 • 12-K 31 18.7
 • 13K 31.5 19.1
 • 13-K 32 19.5
 • 1 33 20
 • 1- 33.5 20.4
 • 2 34 20.8
 • 2- 35 21.2
 • 3 35.5 21.6
 • 3- 36 22.1
 • 4 36 2/3 22.5
 • 4- 37 1/3 22.9
 • 5 38 23.3
 • 5- 38 2/3 23.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Без разлика дали вашиот мал спортист игра тенис или не, тој ќе ужива во култните вибрации на на adidas Grand Court MM детските унисекс lifestyle патики. Овие патики комбинираат класичен изглед и удобност, а еластичните врвки со велкро ремен го олеснуваат облекувањето. Хероите на Дизни, Мики и Мини Маус, ја носат својата препознатлива разиграност, така што детскиот стил е ќе биде истакнат насекаде. Спецификација: Disney графика Плиток профил Еластични врвки и велкро ремен Горен дел од вештачка кожа Внатрешност од текстил Лесно EVA газиште Гумен ѓон.
Подетално

Без разлика дали вашиот мал спортист игра тенис или не, тој ќе ужива во култните вибрации на на adidas Grand Court MM детските унисекс lifestyle патики. Овие патики комбинираат класичен изглед и удобност, а еластичните врвки со велкро ремен го олеснуваат облекувањето. Хероите на Дизни, Мики и Мини Маус, ја носат својата препознатлива разиграност, така што детскиот стил е ќе биде истакнат насекаде.
Спецификација:

 • Disney графика
 • Плиток профил
 • Еластични врвки и велкро ремен
 • Горен дел од вештачка кожа
 • Внатрешност од текстил
 • Лесно EVA газиште
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Категорија Обувки
  Пол Kids
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  10K 28 16.6
  10-K 28.5 17
  11K 29 17.4
  11-K 30 17.8
  12K 30.5 18.3
  12-K 31 18.7
  13K 31.5 19.1
  13-K 32 19.5
  1 33 20
  1- 33.5 20.4
  2 34 20.8
  2- 35 21.2
  3 35.5 21.6
  3- 36 22.1
  4 36 2/3 22.5
  4- 37 1/3 22.9
  5 38 23.3
  5- 38 2/3 23.8
  6 39 1/3 24.2
  6- 40 24.6
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош