Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

SKECHERS Rainbow Racer
SKECHERS Rainbow Racer
SKECHERS Rainbow Racer
SKECHERS Rainbow Racer
SKECHERS Rainbow Racer
SKECHERS Rainbow Racer
SKECHERS Rainbow Racer
SKECHERS Rainbow Racer
Детски патики
Код на производ:
(302975L-BLU)
SKECHERS

SKECHERS Rainbow Racer

Претходна цена
2.790 ДЕН
Моментална цена
2.790 ДЕН
Цена со попуст
2.232 ДЕН
Заштеда: 558 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 29,5 29.5
 • 27 27
 • 28 28
 • 28,5 28.5
 • 29 29
 • 30 30
 • 30,5 30.5
 • 31 31
 • 31,5 31.5
 • 32 32
 • 32,5 32.5
 • 33 33
 • 33,5 33.5
 • 34 34
 • 34,5 34.5
 • 35 35
 • 35,5 35.5
 • 36 36
 • 37 37
 • 27,5 27.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
SKECHERS RAINBOW RACER се детски сандали за девојчиња. Дозволете им на вашите девојчиња да уживаат во секојдневните прошетки и игри во топлите, летни денови. Дизајнирани во боите на виножито, со ремени на зглобот, многу брзо ќе станат омилени обувки на вашите девојчиња. Горниот дел е изработен од синтетички материјал со удобна мека подлога под стапалата, која дава исклучителна удобност каква што заслужуваат вашите деца. Се затвораат со тока и имаат ѓон кој обезбедува одлично прилепување на површини и дава сигурност и стабилност на детските чекори. Спецификација: Сандали за девојчиња Синтетички горен дел Прицврстување со тока и ремени на зглоб Гумен ѓон.
Подетално

SKECHERS RAINBOW RACER се детски сандали за девојчиња. Дозволете им на вашите девојчиња да уживаат во секојдневните прошетки и игри во топлите, летни денови. Дизајнирани во боите на виножито, со ремени на зглобот, многу брзо ќе станат омилени обувки на вашите девојчиња. Горниот дел е изработен од синтетички материјал со удобна мека подлога под стапалата, која дава исклучителна удобност каква што заслужуваат вашите деца. Се затвораат со тока и имаат ѓон кој обезбедува одлично прилепување на површини и дава сигурност и стабилност на детските чекори.
Спецификација:

 • Сандали за девојчиња
 • Синтетички горен дел
 • Прицврстување со тока и ремени на зглоб
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Основна поделба Обувки
  Пол Kids
  Намена Lifestyle
  Бренд SKECHERS
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  29,5 29.5
  27 27
  28 28
  28,5 28.5
  29 29
  30 30
  30,5 30.5
  31 31
  31,5 31.5
  32 32
  32,5 32.5
  33 33
  33,5 33.5
  34 34
  34,5 34.5
  35 35
  35,5 35.5
  36 36
  37
  27,5 27.5
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 302682N-PKMT
  Prosecna ocena:
  ocena
  1
  1.992 ДЕН
  Заштеда 20%
  2.490 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош