Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NEW BALANCE 237
NEW BALANCE 237
NEW BALANCE 237
NEW BALANCE 237
NEW BALANCE 237
NEW BALANCE 237
NEW BALANCE 237
NEW BALANCE 237
Машки патики
Код на производ:
(MS237GB)
NEW BALANCE

NEW BALANCE 237

Претходна цена
5.490 ДЕН
Моментална цена
5.490 ДЕН
Моментална цена
5.490 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 14.5
 • 15 50 33
 • 5.5 38 23.5
 • 6 38.5 24
 • 6.5 39.5 24.5
 • 7 40 25
 • 7.5 40.5 25.5
 • 8 41.5 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43 27.5
 • 10 44 28
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 29
 • 11.5 45.5 29.5
 • 12 46.5 30
 • 12.5 47 30.5
 • 13 47.5 31
 • 13.5 13.5
 • 14 49 32
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
NEW BALANCE 237 се машки lifestyle патики, наменети за сите дами кои го сакаат класичниот изглед на New Balance патиките. Овој редизајниран модел од 70-тите е безвременско парче кое никогаш не излегува од мода. За долготрајноста на моделот сведочат квалитетот на изработка и материјалот од кој се направени. Иако им недостига агресивниот дизајн од подоцнежните години, средниот ѓон EVA, моделот на ѓонот и аеродинамичниот горен дел нудат класична почетна точка за модниот boom. На ова треба да се додаде и предимензионираното N лого. Удобноста на овие патики е зголемена со продолжен среден ѓон. Издржливиот гумен ѓон обезбедува стабилност и долготрајност на овие NB патики. Изберете ги овие, впечатливо брендирани, NEW BALANCE 237 женски патики и уживајте во нивната удобност. Спецификација: Машки lifestyle патики Врзување Плиток профил EVA пена за удобност Преголемо N лого Гумен ѓон.
Подетално

NEW BALANCE 237 се машки lifestyle патики, наменети за сите дами кои го сакаат класичниот изглед на New Balance патиките. Овој редизајниран модел од 70-тите е безвременско парче кое никогаш не излегува од мода. За долготрајноста на моделот сведочат квалитетот на изработка и материјалот од кој се направени. Иако им недостига агресивниот дизајн од подоцнежните години, средниот ѓон EVA, моделот на ѓонот и аеродинамичниот горен дел нудат класична почетна точка за модниот boom. На ова треба да се додаде и предимензионираното N лого. Удобноста на овие патики е зголемена со продолжен среден ѓон. Издржливиот гумен ѓон обезбедува стабилност и долготрајност на овие NB патики. Изберете ги овие, впечатливо брендирани, NEW BALANCE 237 женски патики и уживајте во нивната удобност.
Спецификација:

 • Машки lifestyle патики
 • Врзување
 • Плиток профил
 • EVA пена за удобност
 • Преголемо N лого
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд NEW BALANCE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  14.5
  15 50 33
  5.5 38 23.5
  6 38.5 24
  6.5 39.5 24.5
  7 40 25
  7.5 40.5 25.5
  8 41.5 26
  8.5 42 26.5
  9 42.5 27
  9.5 43 27.5
  10 44 28
  10.5 44.5 28.5
  11 45 29
  11.5 45.5 29.5
  12 46.5 30
  12.5 47 30.5
  13 47.5 31
  13.5
  14 49 32
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош