Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

Reebok Flexagon Force 3.0
Reebok Flexagon Force 3.0
Reebok Flexagon Force 3.0
Reebok Flexagon Force 3.0
Reebok Flexagon Force 3.0
Reebok Flexagon Force 3.0
Reebok Flexagon Force 3.0
Reebok Flexagon Force 3.0
Reebok Flexagon Force 3.0
Reebok Flexagon Force 3.0
Машки патики за тренинг
Код на производ:
(GZ8271)
Reebok

Reebok Flexagon Force 3.0

Претходна цена
3.690 ДЕН
Моментална цена
3.690 ДЕН
Моментална цена
3.690 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 49 32.5
 • 15 50 33
 • 5.5 5.5
 • 6 6
 • 6.5 38.5 24.5
 • 7 39 25
 • 7.5 40 25.5
 • 8 40.5 26
 • 8.5 41 26.5
 • 9 42 27
 • 9.5 42.5 27.5
 • 10 43 28
 • 10.5 44 28.5
 • 11 44.5 29
 • 11.5 45 29.5
 • 12 45.5 30
 • 12.5 46 30.5
 • 13 47 31
 • 13.5 48 31.5
 • 14 48.5 32
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Reebok Flexagon Force 3.0 се машки патики дизајнирани за тренинг. Тие ви дозволуваат слободно да се движите за време на тренингот. Воздушниот и лесен горен дел на патиката ќе направи да се чувствувате удобно и безбедно при секоја физичка активност. Технологијата FuelFoam ќе додаде удобност на секое ваше движење. Спецификација: Машки патики Прозрачно горниште FuelFoam ѓон Влошка од полиуретан Врзување.
Подетално

Reebok Flexagon Force 3.0 се машки патики дизајнирани за тренинг. Тие ви дозволуваат слободно да се движите за време на тренингот. Воздушниот и лесен горен дел на патиката ќе направи да се чувствувате удобно и безбедно при секоја физичка активност. Технологијата FuelFoam ќе додаде удобност на секое ваше движење.
Спецификација:

 • Машки патики
 • Прозрачно горниште
 • FuelFoam ѓон
 • Влошка од полиуретан
 • Врзување

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Тренинг
  Бренд Reebok
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  14.5 49 32.5
  15 50 33
  5.5
  6
  6.5 38.5 24.5
  7 39 25
  7.5 40 25.5
  8 40.5 26
  8.5 41 26.5
  9 42 27
  9.5 42.5 27.5
  10 43 28
  10.5 44 28.5
  11 44.5 29
  11.5 45 29.5
  12 45.5 30
  12.5 46 30.5
  13 47 31
  13.5 48 31.5
  14 48.5 32
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики G55595
  Prosecna ocena:
  ocena
  1
  ocena
  1
  3.443 ДЕН
  Заштеда 25%
  4.590 ДЕН
  Помош