Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
NIKE Renew In-Season TR 11
NIKE Renew In-Season TR 11
NIKE Renew In-Season TR 11
NIKE Renew In-Season TR 11
NIKE Renew In-Season TR 11
NIKE Renew In-Season TR 11
NIKE Renew In-Season TR 11
NIKE Renew In-Season TR 11
NIKE Renew In-Season TR 11
NIKE Renew In-Season TR 11
Женски патики за тренинг
Код на производ:
(DA1349-600)
NIKE

NIKE Renew In-Season TR 11

Единствено на нашиот online shop можеш да искористиш дополнителен попуст од 10% на веќе намалените производи до 60%! Побрзај, вметни ги во корпичката твоите омилени модели и дополнителните 10% ќе бидат автоматски пресметани! Погледнете ја целата понуда ТУКА.

*Овој ваучер не може да се комбинира со други ваучери.

 


 

Претходна цена
5.090 ДЕН
Моментална цена
5.090 ДЕН
Цена со попуст
3.563 ДЕН
Заштеда: 1.527 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3.5 36 22.1
 • 4 34.5 21
 • 4.5 35 21.5
 • 5 35.5 22.5
 • 5.5 36 23
 • 6 36.5 23.5
 • 6.5 37.5 23.5
 • 7 38 24
 • 7.5 38.5 24
 • 8 39 24.5
 • 8.5 40 25
 • 9 40.5 25.5
 • 9.5 41 26
 • 10 42 26.5
 • 10.5 42.5 27
 • 11 43 27.5
 • 11.5 44 28.5
 • 12 44.5 28.5
 • 13 45.5 30
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Renew In-Season TR 11 се женски патики за тренинг дизајнирани да обезбедат супериорна удобност . Чувствувајте комфор и обновување енергија при секој контакт на стапалото со земјата благодарение на пената со двојна густина во средниот ѓон. Овој модел на патики го поддржува природното движење на стапалата. Гумениот ѓон е дизајниран да ги покрива страничните делови на патиките кои се најмногу изложени на абење, обезбедувајќи оптимална влечна сила во контакт со површината. Немате оправдување да го прескокнете тренингот, а овие женски патики ќе ви бидат идеален сојузник. Спецификација: Женски патики за тренинг Мрежест горен дел Лесно обување Гумен ѓон .
Подетално

Nike Renew In-Season TR 11 се женски патики за тренинг дизајнирани да обезбедат супериорна удобност . Чувствувајте комфор и обновување енергија при секој контакт на стапалото со земјата благодарение на пената со двојна густина во средниот ѓон. Овој модел на патики го поддржува природното движење на стапалата. Гумениот ѓон е дизајниран да ги покрива страничните делови на патиките кои се најмногу изложени на абење, обезбедувајќи оптимална влечна сила во контакт со површината. Немате оправдување да го прескокнете тренингот, а овие женски патики ќе ви бидат идеален сојузник.

Спецификација:

 • Женски патики за тренинг
 • Мрежест горен дел
 • Лесно обување
 • Гумен ѓон
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Тренинг
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
3.5 36 22.1
4 34.5 21
4.5 35 21.5
5 35.5 22.5
5.5 36 23
6 36.5 23.5
6.5 37.5 23.5
7 38 24
7.5 38.5 24
8 39 24.5
8.5 40 25
9 40.5 25.5
9.5 41 26
10 42 26.5
10.5 42.5 27
11 43 27.5
11.5 44 28.5
12 44.5 28.5
13 45.5 30

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike Renew In-Season TR 11 се женски патики за тренинг дизајнирани да обезбедат супериорна удобност . Чувствувајте комфор и обновување енергија при секој контакт на стапалото со земјата благодарение на пената со двојна густина во средниот ѓон. Овој модел на патики го поддржува природното движење на стапалата. Гумениот ѓон е дизајниран да ги покрива страничните делови на патиките кои се најмногу изложени на абење, обезбедувајќи оптимална влечна сила во контакт со површината. Немате оправдување да го прескокнете тренингот, а овие женски патики ќе ви бидат идеален сојузник.

Спецификација:

 • Женски патики за тренинг
 • Мрежест горен дел
 • Лесно обување
 • Гумен ѓон
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Тренинг
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
3.5 36 22.1
4 34.5 21
4.5 35 21.5
5 35.5 22.5
5.5 36 23
6 36.5 23.5
6.5 37.5 23.5
7 38 24
7.5 38.5 24
8 39 24.5
8.5 40 25
9 40.5 25.5
9.5 41 26
10 42 26.5
10.5 42.5 27
11 43 27.5
11.5 44 28.5
12 44.5 28.5
13 45.5 30

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики DA1349-014
3.563 ДЕН
Заштеда 30%
5.090 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики CW3398-001
3.504 ДЕН
Заштеда 35%
5.390 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики CQ9545-001
2.659 ДЕН
Заштеда 35%
4.090 ДЕН
Помош