Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
NIKE REACT VISION
NIKE REACT VISION
NIKE REACT VISION
NIKE REACT VISION
NIKE REACT VISION
NIKE REACT VISION
NIKE REACT VISION
NIKE REACT VISION
Машки патики
Код на производ:
(CD4373-101)
NIKE

NIKE REACT VISION

Единствено на нашиот online shop можеш да искористиш дополнителен попуст од 10% на веќе намалените производи до 60%! Побрзај, вметни ги во корпичката твоите омилени модели и дополнителните 10% ќе бидат автоматски пресметани! Погледнете ја целата понуда ТУКА.

*Овој ваучер не може да се комбинира со други ваучери.

 


 

Претходна цена
8.890 ДЕН
Моментална цена
8.890 ДЕН
Цена со попуст
7.112 ДЕН
Заштеда: 1.778 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 49 32.5
 • 15 49.5 33
 • 5.5 38 24
 • 6 38.5 24
 • 6.5 39 24.5
 • 7 40 25
 • 7.5 40.5 25.5
 • 8 41 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43 27.5
 • 10 44 28
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 29
 • 11.5 45.5 29.5
 • 12 46 30
 • 12.5 47 30.5
 • 13 47.5 31
 • 13.5 48 31.5
 • 14 48.5 32
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike React Vision е приказна за надреална удобност. Слоевитата текстура, форма и живите бои се комбинирани во дизајн под влијание на светот од нашите соништа, додека React пената и ултра мекото јазиче обезбедуваат надреална удобност. Ткаенината со богата текстура го зголемува чувството на комфор. Револуционерната беспрекорна мрежа на горниот дел овозможува оптимален проток на воздух и надреална текстура. Nike React обезбедува незаменлива удобност во текот на целиот ден, додека ултра мекото јазиче се комбинира со обложената пета за меко чувство како од соништата. Спецификација: Ознака D/MS/X на влечните јазичиња и влошката Swoosh логото е отпечатен од страна Прикажана боја: Бела Код на производот: CD4373-101 .
Подетално

Nike React Vision е приказна за надреална удобност. Слоевитата текстура, форма и живите бои се комбинирани во дизајн под влијание на светот од нашите соништа, додека React пената и ултра мекото јазиче обезбедуваат надреална удобност. Ткаенината со богата текстура го зголемува чувството на комфор. Револуционерната беспрекорна мрежа на горниот дел овозможува оптимален проток на воздух и надреална текстура. Nike React обезбедува незаменлива удобност во текот на целиот ден, додека ултра мекото јазиче се комбинира со обложената пета за меко чувство како од соништата.

Спецификација:

 • Ознака D/MS/X на влечните јазичиња и влошката
 • Swoosh логото е отпечатен од страна
 • Прикажана боја: Бела
 • Код на производот: CD4373-101
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14.5 49 32.5
15 49.5 33
5.5 38 24
6 38.5 24
6.5 39 24.5
7 40 25
7.5 40.5 25.5
8 41 26
8.5 42 26.5
9 42.5 27
9.5 43 27.5
10 44 28
10.5 44.5 28.5
11 45 29
11.5 45.5 29.5
12 46 30
12.5 47 30.5
13 47.5 31
13.5 48 31.5
14 48.5 32

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike React Vision е приказна за надреална удобност. Слоевитата текстура, форма и живите бои се комбинирани во дизајн под влијание на светот од нашите соништа, додека React пената и ултра мекото јазиче обезбедуваат надреална удобност. Ткаенината со богата текстура го зголемува чувството на комфор. Револуционерната беспрекорна мрежа на горниот дел овозможува оптимален проток на воздух и надреална текстура. Nike React обезбедува незаменлива удобност во текот на целиот ден, додека ултра мекото јазиче се комбинира со обложената пета за меко чувство како од соништата.

Спецификација:

 • Ознака D/MS/X на влечните јазичиња и влошката
 • Swoosh логото е отпечатен од страна
 • Прикажана боја: Бела
 • Код на производот: CD4373-101
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14.5 49 32.5
15 49.5 33
5.5 38 24
6 38.5 24
6.5 39 24.5
7 40 25
7.5 40.5 25.5
8 41 26
8.5 42 26.5
9 42.5 27
9.5 43 27.5
10 44 28
10.5 44.5 28.5
11 45 29
11.5 45.5 29.5
12 46 30
12.5 47 30.5
13 47.5 31
13.5 48 31.5
14 48.5 32

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики DN5466-001
6.443 ДЕН
Заштеда 25%
8.590 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики CD5466-200
4.072 ДЕН
Заштеда 20%
5.090 ДЕН
Помош