Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
NIKE Wearallday
NIKE Wearallday
NIKE Wearallday
NIKE Wearallday
NIKE Wearallday
NIKE Wearallday
NIKE Wearallday
NIKE Wearallday
NIKE Wearallday
NIKE Wearallday
Женски патики
Код на производ:
(CJ1677-011)
NIKE

NIKE Wearallday

Единствено на нашиот online shop можеш да искористиш дополнителен попуст од 10% на веќе намалените производи до 60%! Побрзај, вметни ги во корпичката твоите омилени модели и дополнителните 10% ќе бидат автоматски пресметани! Погледнете ја целата понуда ТУКА.

*Овој ваучер не може да се комбинира со други ваучери.

 


 

Претходна цена
4.390 ДЕН
Моментална цена
4.390 ДЕН
Моментална цена
4.390 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3.5 36 22.1
 • 4 34.5 21
 • 4.5 35 21.5
 • 5 35.5 22.5
 • 5.5 36 23
 • 6 36.5 23.5
 • 6.5 37.5 23.5
 • 7 38 24
 • 7.5 38.5 24
 • 8 39 24.5
 • 8.5 40 25
 • 9 40.5 25.5
 • 9.5 41 26
 • 10 42 26.5
 • 10.5 42.5 27
 • 11 43 27.5
 • 11.5 44 28.5
 • 12 44.5 28.5
 • 13 45.5 30
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Wearallday женските lifestyle патики обезбедуваат фантастична удобност, како што сугерира и нивното име. Можеби никогаш нема да знаете како е да се оди по облаци, но овие патики можат да ви го пренесат тоа на најдобар можен начин. Плишаниот дел околу зглобот, мекото јазиче и неверојатно мекото газиште од пена заедно ви даваат удобност што ќе ја паметите. Мрежестиот беспрекорен горен дел дава можност за оптимален проток на воздухот, додека гумениот ,,Waffle” ѓон обезбедува одлично држење. Едноставниот дизајн дава бројни можности за комбинирање, без разлика дали се работи за одење на забава или опуштена варијанта за работа. Спецификации: Плиток профил Врзување Пенесто газиште Мрежесто, прозрачно горниште Гумен ѓон.
Подетално

Nike Wearallday женските lifestyle патики обезбедуваат фантастична удобност, како што сугерира и нивното име. Можеби никогаш нема да знаете како е да се оди по облаци, но овие патики можат да ви го пренесат тоа на најдобар можен начин. Плишаниот дел околу зглобот, мекото јазиче и неверојатно мекото газиште од пена заедно ви даваат удобност што ќе ја паметите. Мрежестиот беспрекорен горен дел дава можност за оптимален проток на воздухот, додека гумениот ,,Waffle” ѓон обезбедува одлично држење. Едноставниот дизајн дава бројни можности за комбинирање, без разлика дали се работи за одење на забава или опуштена варијанта за работа.
Спецификации:

 • Плиток профил
 • Врзување
 • Пенесто газиште
 • Мрежесто, прозрачно горниште
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Основна поделба Обувки
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  3.5 36 22.1
  4 34.5 21
  4.5 35 21.5
  5 35.5 22.5
  5.5 36 23
  6 36.5 23.5
  6.5 37.5 23.5
  7 38 24
  7.5 38.5 24
  8 39 24.5
  8.5 40 25
  9 40.5 25.5
  9.5 41 26
  10 42 26.5
  10.5 42.5 27
  11 43 27.5
  11.5 44 28.5
  12 44.5 28.5
  13 45.5 30

  Остави коментар

  Trenutno nema komentara

  Nike Wearallday женските lifestyle патики обезбедуваат фантастична удобност, како што сугерира и нивното име. Можеби никогаш нема да знаете како е да се оди по облаци, но овие патики можат да ви го пренесат тоа на најдобар можен начин. Плишаниот дел околу зглобот, мекото јазиче и неверојатно мекото газиште од пена заедно ви даваат удобност што ќе ја паметите. Мрежестиот беспрекорен горен дел дава можност за оптимален проток на воздухот, додека гумениот ,,Waffle” ѓон обезбедува одлично држење. Едноставниот дизајн дава бројни можности за комбинирање, без разлика дали се работи за одење на забава или опуштена варијанта за работа.
  Спецификации:

 • Плиток профил
 • Врзување
 • Пенесто газиште
 • Мрежесто, прозрачно горниште
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Основна поделба Обувки
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  3.5 36 22.1
  4 34.5 21
  4.5 35 21.5
  5 35.5 22.5
  5.5 36 23
  6 36.5 23.5
  6.5 37.5 23.5
  7 38 24
  7.5 38.5 24
  8 39 24.5
  8.5 40 25
  9 40.5 25.5
  9.5 41 26
  10 42 26.5
  10.5 42.5 27
  11 43 27.5
  11.5 44 28.5
  12 44.5 28.5
  13 45.5 30

  Остави коментар

  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош