Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
NIKE Mercurial Vapor 14 Elite AG
NIKE Mercurial Vapor 14 Elite AG
NIKE Mercurial Vapor 14 Elite AG
NIKE Mercurial Vapor 14 Elite AG
NIKE Mercurial Vapor 14 Elite AG
NIKE Mercurial Vapor 14 Elite AG
NIKE Mercurial Vapor 14 Elite AG
NIKE Mercurial Vapor 14 Elite AG
NIKE Mercurial Vapor 14 Elite AG
NIKE Mercurial Vapor 14 Elite AG
Копачки за возрасни
Код на производ:
(CZ8717-574)
NIKE

NIKE Mercurial Vapor 14 Elite AG

Единствено на нашиот online shop можеш да искористиш дополнителен попуст од 10% на веќе намалените производи до 60%! Побрзај, вметни ги во корпичката твоите омилени модели и дополнителните 10% ќе бидат автоматски пресметани! Погледнете ја целата понуда ТУКА.

*Овој ваучер не може да се комбинира со други ваучери.

 


 

Претходна цена
16.990 ДЕН
Моментална цена
16.990 ДЕН
Моментална цена
16.990 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 49 32.5
 • 15 49.5 33
 • 5.5 38 24
 • 6 38.5 24
 • 6.5 39 24.5
 • 7 40 25
 • 7.5 40.5 25.5
 • 8 41 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43 27.5
 • 10 44 28
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 29
 • 11.5 45.5 29.5
 • 12 46 30
 • 12.5 47 30.5
 • 13 47.5 31
 • 13.5 48 31.5
 • 14 48.5 32
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Mercurial Vapor 14 Elite AG се копачки кои носат нов изглед со специјални компоненти кои ви овозможуваат брзо движење од почеток до крај на играта. Уникатниот дизајн ги комбинира врвните перформанси за оптимален контакт со топката и влечна сила при големи брзини. Удобно поставената внатрешност со NikeGrip технологија го спречува лизгањето на стапалата. Иновативниот ѓон ја вклучува Aerotrak зоната на прстите, со насочени крампони за експлозивно забрзување. Овие копачки се наменети за фудбал на површини со вештачка трева. Спецификација: Копачки за возрасни За играње на површини со вештачка трева NikeGrip технологија Aerotak за брзо движење.
Подетално

Nike Mercurial Vapor 14 Elite AG се копачки кои носат нов изглед со специјални компоненти кои ви овозможуваат брзо движење од почеток до крај на играта. Уникатниот дизајн ги комбинира врвните перформанси за оптимален контакт со топката и влечна сила при големи брзини. Удобно поставената внатрешност со NikeGrip технологија го спречува лизгањето на стапалата. Иновативниот ѓон ја вклучува Aerotrak зоната на прстите, со насочени крампони за експлозивно забрзување. Овие копачки се наменети за фудбал на површини со вештачка трева.
Спецификација:

 • Копачки за возрасни
 • За играње на површини со вештачка трева
 • NikeGrip технологија
 • Aerotak за брзо движење

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Копачки
  Основна поделба Обувки
  Пол Unisex
  Намена Фудбал
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  14.5 49 32.5
  15 49.5 33
  5.5 38 24
  6 38.5 24
  6.5 39 24.5
  7 40 25
  7.5 40.5 25.5
  8 41 26
  8.5 42 26.5
  9 42.5 27
  9.5 43 27.5
  10 44 28
  10.5 44.5 28.5
  11 45 29
  11.5 45.5 29.5
  12 46 30
  12.5 47 30.5
  13 47.5 31
  13.5 48 31.5
  14 48.5 32

  Остави коментар

  Trenutno nema komentara

  Nike Mercurial Vapor 14 Elite AG се копачки кои носат нов изглед со специјални компоненти кои ви овозможуваат брзо движење од почеток до крај на играта. Уникатниот дизајн ги комбинира врвните перформанси за оптимален контакт со топката и влечна сила при големи брзини. Удобно поставената внатрешност со NikeGrip технологија го спречува лизгањето на стапалата. Иновативниот ѓон ја вклучува Aerotrak зоната на прстите, со насочени крампони за експлозивно забрзување. Овие копачки се наменети за фудбал на површини со вештачка трева.
  Спецификација:

 • Копачки за возрасни
 • За играње на површини со вештачка трева
 • NikeGrip технологија
 • Aerotak за брзо движење

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Копачки
  Основна поделба Обувки
  Пол Unisex
  Намена Фудбал
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  14.5 49 32.5
  15 49.5 33
  5.5 38 24
  6 38.5 24
  6.5 39 24.5
  7 40 25
  7.5 40.5 25.5
  8 41 26
  8.5 42 26.5
  9 42.5 27
  9.5 43 27.5
  10 44 28
  10.5 44.5 28.5
  11 45 29
  11.5 45.5 29.5
  12 46 30
  12.5 47 30.5
  13 47.5 31
  13.5 48 31.5
  14 48.5 32

  Остави коментар

  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Копачки AT6107-030
  Nike Tiempo Legend 8 Club MG се унисекс фудбалски патики кои ќе ви овозможат да го дост...
  2.712 ДЕН
  Заштеда 20%
  3.390 ДЕН
  Помош