Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
NIKE Court Vision Mid
NIKE Court Vision Mid
NIKE Court Vision Mid
NIKE Court Vision Mid
NIKE Court Vision Mid
NIKE Court Vision Mid
NIKE Court Vision Mid
NIKE Court Vision Mid
NIKE Court Vision Mid
NIKE Court Vision Mid
Машки патики
Код на производ:
(CD5466-200)
NIKE

NIKE Court Vision Mid

Единствено на нашиот online shop можеш да искористиш дополнителен попуст од 10% на веќе намалените производи до 60%! Побрзај, вметни ги во корпичката твоите омилени модели и дополнителните 10% ќе бидат автоматски пресметани! Погледнете ја целата понуда ТУКА.

*Овој ваучер не може да се комбинира со други ваучери.

 


 

Претходна цена
5.090 ДЕН
Моментална цена
5.090 ДЕН
Цена со попуст
4.072 ДЕН
Заштеда: 1.018 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 49 32.5
 • 15 49.5 33
 • 5.5 38 24
 • 6 38.5 24
 • 6.5 39 24.5
 • 7 40 25
 • 7.5 40.5 25.5
 • 8 41 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43 27.5
 • 10 44 28
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 29
 • 11.5 45.5 29.5
 • 12 46 30
 • 12.5 47 30.5
 • 13 47.5 31
 • 13.5 48 31.5
 • 14 48.5 32
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Court Vision се врвни полу-длабоки патики за мажи. Добро познатиот дизајн на моделот Court е инспириран од моделите од 80-тите. Ретро стилот доминира на улиците. Горниот дел е изработен од комбинација на природна и синтетичка кожа и текстил. Перфорираната текстура на горниот дел овозможува оптимална циркулација на воздухот. Брендирањето Swoosh ја нагласува припадноста на брендот и спортскиот стил. Гумениот ѓон одлично се прилепува на различни површини. Овие патики се одличен избор за сите вас кои го сакате спортскиот стил и врвниот квалитет што ги носи Nike. Спецификација: Полудлабок профил Горен дел од кожа и текстил Пилон пена во меѓу ѓонот Гумен ѓон.
Подетално

Nike Court Vision се врвни полу-длабоки патики за мажи. Добро познатиот дизајн на моделот Court е инспириран од моделите од 80-тите. Ретро стилот доминира на улиците. Горниот дел е изработен од комбинација на природна и синтетичка кожа и текстил. Перфорираната текстура на горниот дел овозможува оптимална циркулација на воздухот. Брендирањето Swoosh ја нагласува припадноста на брендот и спортскиот стил. Гумениот ѓон одлично се прилепува на различни површини. Овие патики се одличен избор за сите вас кои го сакате спортскиот стил и врвниот квалитет што ги носи Nike.
Спецификација:

 • Полудлабок профил
 • Горен дел од кожа и текстил
 • Пилон пена во меѓу ѓонот
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Основна поделба Обувки
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  14.5 49 32.5
  15 49.5 33
  5.5 38 24
  6 38.5 24
  6.5 39 24.5
  7 40 25
  7.5 40.5 25.5
  8 41 26
  8.5 42 26.5
  9 42.5 27
  9.5 43 27.5
  10 44 28
  10.5 44.5 28.5
  11 45 29
  11.5 45.5 29.5
  12 46 30
  12.5 47 30.5
  13 47.5 31
  13.5 48 31.5
  14 48.5 32

  Остави коментар

  Trenutno nema komentara

  Nike Court Vision се врвни полу-длабоки патики за мажи. Добро познатиот дизајн на моделот Court е инспириран од моделите од 80-тите. Ретро стилот доминира на улиците. Горниот дел е изработен од комбинација на природна и синтетичка кожа и текстил. Перфорираната текстура на горниот дел овозможува оптимална циркулација на воздухот. Брендирањето Swoosh ја нагласува припадноста на брендот и спортскиот стил. Гумениот ѓон одлично се прилепува на различни површини. Овие патики се одличен избор за сите вас кои го сакате спортскиот стил и врвниот квалитет што ги носи Nike.
  Спецификација:

 • Полудлабок профил
 • Горен дел од кожа и текстил
 • Пилон пена во меѓу ѓонот
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Основна поделба Обувки
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  14.5 49 32.5
  15 49.5 33
  5.5 38 24
  6 38.5 24
  6.5 39 24.5
  7 40 25
  7.5 40.5 25.5
  8 41 26
  8.5 42 26.5
  9 42.5 27
  9.5 43 27.5
  10 44 28
  10.5 44.5 28.5
  11 45 29
  11.5 45.5 29.5
  12 46 30
  12.5 47 30.5
  13 47.5 31
  13.5 48 31.5
  14 48.5 32

  Остави коментар

  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики DN5466-001
  6.443 ДЕН
  Заштеда 25%
  8.590 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики CD4373-101
  7.112 ДЕН
  Заштеда 20%
  8.890 ДЕН
  Помош