Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
NIKE Flex Advance
NIKE Flex Advance
NIKE Flex Advance
NIKE Flex Advance
NIKE Flex Advance
NIKE Flex Advance
NIKE Flex Advance
NIKE Flex Advance
NIKE Flex Advance
NIKE Flex Advance
Детски патики
Код на производ:
(DD0303-005)
NIKE

NIKE Flex Advance

Единствено на нашиот online shop можеш да искористиш дополнителен попуст од 10% на веќе намалените производи до 60%! Побрзај, вметни ги во корпичката твоите омилени модели и дополнителните 10% ќе бидат автоматски пресметани! Погледнете ја целата понуда ТУКА.

*Овој ваучер не може да се комбинира со други ваучери.

 


 

Претходна цена
3.790 ДЕН
Моментална цена
3.790 ДЕН
Моментална цена
3.790 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2.5C 18 8.5
 • 3.5C 19 9.5
 • 4.5C 20 10.5
 • 5.5C 21.5 11.5
 • 6.5C 22.5 12.5
 • 7.5C 24 13.5
 • 8.5C 25.5 14.5
 • 9.5C 26.5 15.5
 • 2C 17 8
 • 3C 18.5 9
 • 4C 19.5 10
 • 5C 21 11
 • 6C 22 12
 • 7C 23.5 13
 • 8C 25 14
 • 9C 26 15
 • 10C 27 16
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Flex Advance патиките за бебиња се лесни и топли за постудено време. Двата ремени се преклопуваат и лесно се прицврстуваат, поради што облекувањето и соблекувањето е олеснето. Во овие удобни патики, бебињата се подготвени за секаква авантура. Ватираниот текстил на горниот дел е мек, а синтетичката кожа придонесува за издржливост. Внатрешната страна на патиката е обложена со мека и топла ткаенина. Гумениот ѓон го спречува лизгање на малите стапала. Спецификација: Горен дел од синтетичка кожа и текстил Гумен ѓон Два преклопни ремени.
Подетално

Nike Flex Advance патиките за бебиња се лесни и топли за постудено време. Двата ремени се преклопуваат и лесно се прицврстуваат, поради што облекувањето и соблекувањето е олеснето. Во овие удобни патики, бебињата се подготвени за секаква авантура. Ватираниот текстил на горниот дел е мек, а синтетичката кожа придонесува за издржливост. Внатрешната страна на патиката е обложена со мека и топла ткаенина. Гумениот ѓон го спречува лизгање на малите стапала.
Спецификација:

 • Горен дел од синтетичка кожа и текстил
 • Гумен ѓон
 • Два преклопни ремени

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Основна поделба Обувки
  Пол Деца-момчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За бебиња (0-4 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  2.5C 18 8.5
  3.5C 19 9.5
  4.5C 20 10.5
  5.5C 21.5 11.5
  6.5C 22.5 12.5
  7.5C 24 13.5
  8.5C 25.5 14.5
  9.5C 26.5 15.5
  2C 17 8
  3C 18.5 9
  4C 19.5 10
  5C 21 11
  6C 22 12
  7C 23.5 13
  8C 25 14
  9C 26 15
  10C 27 16

  Остави коментар

  Trenutno nema komentara

  Nike Flex Advance патиките за бебиња се лесни и топли за постудено време. Двата ремени се преклопуваат и лесно се прицврстуваат, поради што облекувањето и соблекувањето е олеснето. Во овие удобни патики, бебињата се подготвени за секаква авантура. Ватираниот текстил на горниот дел е мек, а синтетичката кожа придонесува за издржливост. Внатрешната страна на патиката е обложена со мека и топла ткаенина. Гумениот ѓон го спречува лизгање на малите стапала.
  Спецификација:

 • Горен дел од синтетичка кожа и текстил
 • Гумен ѓон
 • Два преклопни ремени

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Основна поделба Обувки
  Пол Деца-момчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За бебиња (0-4 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  2.5C 18 8.5
  3.5C 19 9.5
  4.5C 20 10.5
  5.5C 21.5 11.5
  6.5C 22.5 12.5
  7.5C 24 13.5
  8.5C 25.5 14.5
  9.5C 26.5 15.5
  2C 17 8
  3C 18.5 9
  4C 19.5 10
  5C 21 11
  6C 22 12
  7C 23.5 13
  8C 25 14
  9C 26 15
  10C 27 16

  Остави коментар

  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:5
  Патики CN8560-404
  1.912 ДЕН
  Заштеда 20%
  2.390 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:5
  Патики CN8560-016
  1.912 ДЕН
  Заштеда 20%
  2.390 ДЕН
  Помош