Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
NIKE Air Max VG-R
NIKE Air Max VG-R
NIKE Air Max VG-R
NIKE Air Max VG-R
NIKE Air Max VG-R
NIKE Air Max VG-R
NIKE Air Max VG-R
NIKE Air Max VG-R
NIKE Air Max VG-R
NIKE Air Max VG-R
Машки патики
Код на производ:
(CK7583-009)
NIKE

NIKE Air Max VG-R

Единствено на нашиот online shop можеш да искористиш дополнителен попуст од 10% на веќе намалените производи до 60%! Побрзај, вметни ги во корпичката твоите омилени модели и дополнителните 10% ќе бидат автоматски пресметани! Погледнете ја целата понуда ТУКА.

*Овој ваучер не може да се комбинира со други ваучери.

 


 

Претходна цена
6.790 ДЕН
Моментална цена
6.790 ДЕН
Цена со попуст
4.753 ДЕН
Заштеда: 2.037 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 49 32.5
 • 15 49.5 33
 • 5.5 38 24
 • 6 38.5 24
 • 6.5 39 24.5
 • 7 40 25
 • 7.5 40.5 25.5
 • 8 41 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43 27.5
 • 10 44 28
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 29
 • 11.5 45.5 29.5
 • 12 46 30
 • 12.5 47 30.5
 • 13 47.5 31
 • 13.5 48 31.5
 • 14 48.5 32
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Инспириран од познатиот модел Air Max 95, новиот дизајн на Nike Air Max VG-R машките lifestyle патики доби забрзување со хибридни линии, евоцирајќи ги GT тркачките автомобили и забрзаното дишење на возачот. Монофиламентната мрежа на горниот дел дава богата текстура и вентилација, додека единицата за воздух во петицата овозможува лесно движење. Оригинално создадени за тркачки перформанси, машките патики Nike Air Max VG-R обезбедуваат неверојатна удобност и комфор при секојдневно носење. Спецификација: Плиток профил Вртење Nike Air единица за воздух во среден ѓон од пена Гумен ѓон .
Подетално

Инспириран од познатиот модел Air Max 95, новиот дизајн на Nike Air Max VG-R машките lifestyle патики доби забрзување со хибридни линии, евоцирајќи ги GT тркачките автомобили и забрзаното дишење на возачот. Монофиламентната мрежа на горниот дел дава богата текстура и вентилација, додека единицата за воздух во петицата овозможува лесно движење. Оригинално создадени за тркачки перформанси, машките патики Nike Air Max VG-R обезбедуваат неверојатна удобност и комфор при секојдневно носење.

Спецификација:

 • Плиток профил
 • Вртење
 • Nike Air единица за воздух во среден ѓон од пена
 • Гумен ѓон
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14.5 49 32.5
15 49.5 33
5.5 38 24
6 38.5 24
6.5 39 24.5
7 40 25
7.5 40.5 25.5
8 41 26
8.5 42 26.5
9 42.5 27
9.5 43 27.5
10 44 28
10.5 44.5 28.5
11 45 29
11.5 45.5 29.5
12 46 30
12.5 47 30.5
13 47.5 31
13.5 48 31.5
14 48.5 32

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Инспириран од познатиот модел Air Max 95, новиот дизајн на Nike Air Max VG-R машките lifestyle патики доби забрзување со хибридни линии, евоцирајќи ги GT тркачките автомобили и забрзаното дишење на возачот. Монофиламентната мрежа на горниот дел дава богата текстура и вентилација, додека единицата за воздух во петицата овозможува лесно движење. Оригинално создадени за тркачки перформанси, машките патики Nike Air Max VG-R обезбедуваат неверојатна удобност и комфор при секојдневно носење.

Спецификација:

 • Плиток профил
 • Вртење
 • Nike Air единица за воздух во среден ѓон од пена
 • Гумен ѓон
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14.5 49 32.5
15 49.5 33
5.5 38 24
6 38.5 24
6.5 39 24.5
7 40 25
7.5 40.5 25.5
8 41 26
8.5 42 26.5
9 42.5 27
9.5 43 27.5
10 44 28
10.5 44.5 28.5
11 45 29
11.5 45.5 29.5
12 46 30
12.5 47 30.5
13 47.5 31
13.5 48 31.5
14 48.5 32

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики DN5466-001
6.443 ДЕН
Заштеда 25%
8.590 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики CD4373-101
7.112 ДЕН
Заштеда 20%
8.890 ДЕН
Помош