Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
NIKE AIR MAX AP
NIKE AIR MAX AP
NIKE AIR MAX AP
NIKE AIR MAX AP
NIKE AIR MAX AP
NIKE AIR MAX AP
NIKE AIR MAX AP
NIKE AIR MAX AP
NIKE AIR MAX AP
NIKE AIR MAX AP
Женски патики
Код на производ:
(CU4870-600)
NIKE

NIKE AIR MAX AP

Единствено на нашиот online shop можеш да искористиш дополнителен попуст од 10% на веќе намалените производи до 60%! Побрзај, вметни ги во корпичката твоите омилени модели и дополнителните 10% ќе бидат автоматски пресметани! Погледнете ја целата понуда ТУКА.

*Овој ваучер не може да се комбинира со други ваучери.

 


 

Претходна цена
8.190 ДЕН
Моментална цена
8.190 ДЕН
Моментална цена
8.190 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3.5 36 22.1
 • 4 34.5 21
 • 4.5 35 21.5
 • 5 35.5 22.5
 • 5.5 36 23
 • 6 36.5 23.5
 • 6.5 37.5 23.5
 • 7 38 24
 • 7.5 38.5 24
 • 8 39 24.5
 • 8.5 40 25
 • 9 40.5 25.5
 • 9.5 41 26
 • 10 42 26.5
 • 10.5 42.5 27
 • 11 43 27.5
 • 11.5 44 28.5
 • 12 44.5 28.5
 • 13 45.5 30
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike AIR MAX AP се женски патики од колекцијата Air Max. Модерниот дизајн е инспириран од познатиот 97 модел и се одликува со атрактивни рабови, кои ќе ве привлечат со спортската елеганција и удобност. Воздушното перниче во пределот на петицата носи вистински комфор. Гумениот ѓон е исклучително издржлив и добро се прилепува на различни површини. Доколку сакате вистинска спортска елеганција и единствена Air Max удобност, овие патики се вистинскиот избор за вас. Спецификација: Горен дел: синтетика, текстил Гумен ѓон Технологија Air Max .
Подетално

Nike AIR MAX AP се женски патики од колекцијата Air Max. Модерниот дизајн е инспириран од познатиот 97 модел и се одликува со атрактивни рабови, кои ќе ве привлечат со спортската елеганција и удобност. Воздушното перниче во пределот на петицата носи вистински комфор. Гумениот ѓон е исклучително издржлив и добро се прилепува на различни површини. Доколку сакате вистинска спортска елеганција и единствена Air Max удобност, овие патики се вистинскиот избор за вас.
Спецификација:

 • Горен дел: синтетика, текстил
 • Гумен ѓон
 • Технологија Air Max

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Основна поделба Обувки
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  3.5 36 22.1
  4 34.5 21
  4.5 35 21.5
  5 35.5 22.5
  5.5 36 23
  6 36.5 23.5
  6.5 37.5 23.5
  7 38 24
  7.5 38.5 24
  8 39 24.5
  8.5 40 25
  9 40.5 25.5
  9.5 41 26
  10 42 26.5
  10.5 42.5 27
  11 43 27.5
  11.5 44 28.5
  12 44.5 28.5
  13 45.5 30

  Остави коментар

  Trenutno nema komentara

  Nike AIR MAX AP се женски патики од колекцијата Air Max. Модерниот дизајн е инспириран од познатиот 97 модел и се одликува со атрактивни рабови, кои ќе ве привлечат со спортската елеганција и удобност. Воздушното перниче во пределот на петицата носи вистински комфор. Гумениот ѓон е исклучително издржлив и добро се прилепува на различни површини. Доколку сакате вистинска спортска елеганција и единствена Air Max удобност, овие патики се вистинскиот избор за вас.
  Спецификација:

 • Горен дел: синтетика, текстил
 • Гумен ѓон
 • Технологија Air Max

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Основна поделба Обувки
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  3.5 36 22.1
  4 34.5 21
  4.5 35 21.5
  5 35.5 22.5
  5.5 36 23
  6 36.5 23.5
  6.5 37.5 23.5
  7 38 24
  7.5 38.5 24
  8 39 24.5
  8.5 40 25
  9 40.5 25.5
  9.5 41 26
  10 42 26.5
  10.5 42.5 27
  11 43 27.5
  11.5 44 28.5
  12 44.5 28.5
  13 45.5 30

  Остави коментар

  Trenutno nema komentara
  Помош