Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
NIKE Air Max Sport Clash
NIKE Air Max Sport Clash
NIKE Air Max Sport Clash
NIKE Air Max Sport Clash
NIKE Air Max Sport Clash
NIKE Air Max Sport Clash
NIKE Air Max Sport Clash
NIKE Air Max Sport Clash
NIKE Air Max Sport Clash
NIKE Air Max Sport Clash
Машки патики
Код на производ:
(DM0833-001)
NIKE

NIKE Air Max Sport Clash

Единствено на нашиот online shop можеш да искористиш дополнителен попуст од 10% на веќе намалените производи до 60%! Побрзај, вметни ги во корпичката твоите омилени модели и дополнителните 10% ќе бидат автоматски пресметани! Погледнете ја целата понуда ТУКА.

*Овој ваучер не може да се комбинира со други ваучери.

 


 

Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 49 32.5
 • 15 49.5 33
 • 5.5 38 24
 • 6 38.5 24
 • 6.5 39 24.5
 • 7 40 25
 • 7.5 40.5 25.5
 • 8 41 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43 27.5
 • 10 44 28
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 29
 • 11.5 45.5 29.5
 • 12 46 30
 • 12.5 47 30.5
 • 13 47.5 31
 • 13.5 48 31.5
 • 14 48.5 32
Зачувајте во листата на желби
Nike Air Max Sport Clash се машки патики со стариот добар излед, но дизајнирани за нова подобрена удобност. Со нивните фини линии, наследениот изглед и секако, видлива воздушна подлога, овие патики совршено ќе се вклопат со секоја на вашата облека. Богатата мешавина на материјали на горниот дел дава оптимална удобност, притоа овозможувајќи ѝм издржливост на овие лесни патики совршени за секој ден. Горниот дел е изработен од кожа, текстил и мрежа, па затоа е многу прозрачен и удобен. Оригинално дизајнирани за постигнување добри резултати на патеката за трчање. Air перничето носи неверојатна удобност на секој ваш чекор. Средниот ѓон од пена додава лесна амортизација. Гумениот ѓон обезбедува добро прилепување на површина и издржливост. Спецификација: Машки патики – lifestyle Горен дел од кожа, мрежа и текстил Max Air перниче Пенест среден ѓон Гумен ѓон.
Подетално

Nike Air Max Sport Clash се машки патики со стариот добар излед, но дизајнирани за нова подобрена удобност. Со нивните фини линии, наследениот изглед и секако, видлива воздушна подлога, овие патики совршено ќе се вклопат со секоја на вашата облека. Богатата мешавина на материјали на горниот дел дава оптимална удобност, притоа овозможувајќи ѝм издржливост на овие лесни патики совршени за секој ден. Горниот дел е изработен од кожа, текстил и мрежа, па затоа е многу прозрачен и удобен. Оригинално дизајнирани за постигнување добри резултати на патеката за трчање. Air перничето носи неверојатна удобност на секој ваш чекор. Средниот ѓон од пена додава лесна амортизација. Гумениот ѓон обезбедува добро прилепување на површина и издржливост.
Спецификација:

 • Машки патики – lifestyle
 • Горен дел од кожа, мрежа и текстил
 • Max Air перниче
 • Пенест среден ѓон
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Основна поделба Обувки
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  14.5 49 32.5
  15 49.5 33
  5.5 38 24
  6 38.5 24
  6.5 39 24.5
  7 40 25
  7.5 40.5 25.5
  8 41 26
  8.5 42 26.5
  9 42.5 27
  9.5 43 27.5
  10 44 28
  10.5 44.5 28.5
  11 45 29
  11.5 45.5 29.5
  12 46 30
  12.5 47 30.5
  13 47.5 31
  13.5 48 31.5
  14 48.5 32

  Остави коментар

  Trenutno nema komentara

  Nike Air Max Sport Clash се машки патики со стариот добар излед, но дизајнирани за нова подобрена удобност. Со нивните фини линии, наследениот изглед и секако, видлива воздушна подлога, овие патики совршено ќе се вклопат со секоја на вашата облека. Богатата мешавина на материјали на горниот дел дава оптимална удобност, притоа овозможувајќи ѝм издржливост на овие лесни патики совршени за секој ден. Горниот дел е изработен од кожа, текстил и мрежа, па затоа е многу прозрачен и удобен. Оригинално дизајнирани за постигнување добри резултати на патеката за трчање. Air перничето носи неверојатна удобност на секој ваш чекор. Средниот ѓон од пена додава лесна амортизација. Гумениот ѓон обезбедува добро прилепување на површина и издржливост.
  Спецификација:

 • Машки патики – lifestyle
 • Горен дел од кожа, мрежа и текстил
 • Max Air перниче
 • Пенест среден ѓон
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Основна поделба Обувки
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  14.5 49 32.5
  15 49.5 33
  5.5 38 24
  6 38.5 24
  6.5 39 24.5
  7 40 25
  7.5 40.5 25.5
  8 41 26
  8.5 42 26.5
  9 42.5 27
  9.5 43 27.5
  10 44 28
  10.5 44.5 28.5
  11 45 29
  11.5 45.5 29.5
  12 46 30
  12.5 47 30.5
  13 47.5 31
  13.5 48 31.5
  14 48.5 32

  Остави коментар

  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики DN5466-001
  6.443 ДЕН
  Заштеда 25%
  8.590 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики CD4373-101
  7.112 ДЕН
  Заштеда 20%
  8.890 ДЕН
  Помош