Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
NIKE Court Legacy
NIKE Court Legacy
NIKE Court Legacy
NIKE Court Legacy
NIKE Court Legacy
NIKE Court Legacy
NIKE Court Legacy
NIKE Court Legacy
NIKE Court Legacy
NIKE Court Legacy
Женски патики
Код на производ:
(DN5053-100)
NIKE

NIKE Court Legacy

Единствено на нашиот online shop можеш да искористиш дополнителен попуст од 10% на веќе намалените производи до 60%! Побрзај, вметни ги во корпичката твоите омилени модели и дополнителните 10% ќе бидат автоматски пресметани! Погледнете ја целата понуда ТУКА.

*Овој ваучер не може да се комбинира со други ваучери.

 


 

Претходна цена
4.390 ДЕН
Моментална цена
4.390 ДЕН
Цена со попуст
3.293 ДЕН
Заштеда: 1.097 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3.5 36 22.1
 • 4 34.5 21
 • 4.5 35 21.5
 • 5 35.5 22.5
 • 5.5 36 23
 • 6 36.5 23.5
 • 6.5 37.5 23.5
 • 7 38 24
 • 7.5 38.5 24
 • 8 39 24.5
 • 8.5 40 25
 • 9 40.5 25.5
 • 9.5 41 26
 • 10 42 26.5
 • 10.5 42.5 27
 • 11 43 27.5
 • 11.5 44 28.5
 • 12 44.5 28.5
 • 13 45.5 30
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Court Legacy се женски патики, чиста класика инспирирана од тениското игралиште. Оддавајќи почит на својата историја вкоренета во тениската култура, овие патики со класичен дизајн се лесни за носење секој ден. Направени од издржливи материјали, со наследени детали како Swoosh на задната страна, тие ви овозможуваат да ги комбинирате спортот и модата. Висококвалитетниот горен дел е издржлив и удобен. Средниот ѓон од пена обезбедува лесно амортизирање. Гумениот ѓон со целосна должина носи добро прилепување на различни површини. Спецификација: Женски патики – lifestyle Плиток профил Среден ѓон од пена Гумен ѓон.
Подетално

Nike Court Legacy се женски патики, чиста класика инспирирана од тениското игралиште. Оддавајќи почит на својата историја вкоренета во тениската култура, овие патики со класичен дизајн се лесни за носење секој ден. Направени од издржливи материјали, со наследени детали како Swoosh на задната страна, тие ви овозможуваат да ги комбинирате спортот и модата. Висококвалитетниот горен дел е издржлив и удобен. Средниот ѓон од пена обезбедува лесно амортизирање. Гумениот ѓон со целосна должина носи добро прилепување на различни површини.
Спецификација:

 • Женски патики – lifestyle
 • Плиток профил
 • Среден ѓон од пена
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Основна поделба Обувки
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  3.5 36 22.1
  4 34.5 21
  4.5 35 21.5
  5 35.5 22.5
  5.5 36 23
  6 36.5 23.5
  6.5 37.5 23.5
  7 38 24
  7.5 38.5 24
  8 39 24.5
  8.5 40 25
  9 40.5 25.5
  9.5 41 26
  10 42 26.5
  10.5 42.5 27
  11 43 27.5
  11.5 44 28.5
  12 44.5 28.5
  13 45.5 30

  Остави коментар

  Trenutno nema komentara

  Nike Court Legacy се женски патики, чиста класика инспирирана од тениското игралиште. Оддавајќи почит на својата историја вкоренета во тениската култура, овие патики со класичен дизајн се лесни за носење секој ден. Направени од издржливи материјали, со наследени детали како Swoosh на задната страна, тие ви овозможуваат да ги комбинирате спортот и модата. Висококвалитетниот горен дел е издржлив и удобен. Средниот ѓон од пена обезбедува лесно амортизирање. Гумениот ѓон со целосна должина носи добро прилепување на различни површини.
  Спецификација:

 • Женски патики – lifestyle
 • Плиток профил
 • Среден ѓон од пена
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Основна поделба Обувки
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  3.5 36 22.1
  4 34.5 21
  4.5 35 21.5
  5 35.5 22.5
  5.5 36 23
  6 36.5 23.5
  6.5 37.5 23.5
  7 38 24
  7.5 38.5 24
  8 39 24.5
  8.5 40 25
  9 40.5 25.5
  9.5 41 26
  10 42 26.5
  10.5 42.5 27
  11 43 27.5
  11.5 44 28.5
  12 44.5 28.5
  13 45.5 30

  Остави коментар

  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош