Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
NIKE Court Borough Low 2
NIKE Court Borough Low 2
NIKE Court Borough Low 2
NIKE Court Borough Low 2
NIKE Court Borough Low 2
NIKE Court Borough Low 2
NIKE Court Borough Low 2
NIKE Court Borough Low 2
NIKE Court Borough Low 2
NIKE Court Borough Low 2
Детски патики
Код на производ:
(BQ5448-014)
NIKE

NIKE Court Borough Low 2

Единствено на нашиот online shop можеш да искористиш дополнителен попуст од 10% на веќе намалените производи до 60%! Побрзај, вметни ги во корпичката твоите омилени модели и дополнителните 10% ќе бидат автоматски пресметани! Погледнете ја целата понуда ТУКА.

*Овој ваучер не може да се комбинира со други ваучери.

 


 

Претходна цена
3.090 ДЕН
Моментална цена
3.090 ДЕН
Цена со попуст
2.318 ДЕН
Заштеда: 772 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 11C 28 17
 • 12C 29.5 18
 • 13C 31 19
 • 1Y 32 20
 • 1.5Y 33 20.5
 • 2Y 33.5 21
 • 2.5Y 34 21.5
 • 3Y 35 22
 • 3.5Y 35.5 22.5
 • 4Y 36 23
 • 4.5Y 36.5 23.5
 • 5Y 37.5 24
 • 5.5Y 38 24
 • 6Y 38.5 24.5
 • 6.5Y 39 24.5
 • 7Y 40 25
 • 10.5 27.5 16.5
 • 11.5 28.5 17.5
 • 12.5 30 18.5
 • 13.5 31.5 19.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Court Borough Low 2 патиките за момчиња се совршена комбинација на удобност и стил. Структурираниот и цврстиот дизајн е инспириран од кошаркарските патики за да можете да изгледате како вистинска ѕвезда и надвор од теренот. Горниот дел е изработен од кожа што ги прави лесни за одржување. Гумениот ѓон има жлебови кои овозможуваат патиката да се свиткува при движење. СПЕЦИФИКАЦИЈА: Боја: бела, портокалова Гумен ѓон Кожен горен дел Код на производ: BQ5448-014 .
Подетално

Nike Court Borough Low 2 патиките за момчиња се совршена комбинација на удобност и стил. Структурираниот и цврстиот дизајн е инспириран од кошаркарските патики за да можете да изгледате како вистинска ѕвезда и надвор од теренот. Горниот дел е изработен од кожа што ги прави лесни за одржување. Гумениот ѓон има жлебови кои овозможуваат патиката да се свиткува при движење.

СПЕЦИФИКАЦИЈА:

 • Боја: бела, портокалова
 • Гумен ѓон
 • Кожен горен дел
 • Код на производ: BQ5448-014
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Kids
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
11C 28 17
12C 29.5 18
13C 31 19
1Y 32 20
1.5Y 33 20.5
2Y 33.5 21
2.5Y 34 21.5
3Y 35 22
3.5Y 35.5 22.5
4Y 36 23
4.5Y 36.5 23.5
5Y 37.5 24
5.5Y 38 24
6Y 38.5 24.5
6.5Y 39 24.5
7Y 40 25
10.5 27.5 16.5
11.5 28.5 17.5
12.5 30 18.5
13.5 31.5 19.5

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike Court Borough Low 2 патиките за момчиња се совршена комбинација на удобност и стил. Структурираниот и цврстиот дизајн е инспириран од кошаркарските патики за да можете да изгледате како вистинска ѕвезда и надвор од теренот. Горниот дел е изработен од кожа што ги прави лесни за одржување. Гумениот ѓон има жлебови кои овозможуваат патиката да се свиткува при движење.

СПЕЦИФИКАЦИЈА:

 • Боја: бела, портокалова
 • Гумен ѓон
 • Кожен горен дел
 • Код на производ: BQ5448-014
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Kids
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
11C 28 17
12C 29.5 18
13C 31 19
1Y 32 20
1.5Y 33 20.5
2Y 33.5 21
2.5Y 34 21.5
3Y 35 22
3.5Y 35.5 22.5
4Y 36 23
4.5Y 36.5 23.5
5Y 37.5 24
5.5Y 38 24
6Y 38.5 24.5
6.5Y 39 24.5
7Y 40 25
10.5 27.5 16.5
11.5 28.5 17.5
12.5 30 18.5
13.5 31.5 19.5

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош