Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
Reebok SPEED 21 TR
Reebok SPEED 21 TR
Reebok SPEED 21 TR
Reebok SPEED 21 TR
Reebok SPEED 21 TR
Reebok SPEED 21 TR
Reebok SPEED 21 TR
Reebok SPEED 21 TR
Reebok SPEED 21 TR
Reebok SPEED 21 TR
Патики за тренинг за возрасни
Код на производ:
(GY2610)
Reebok

Reebok SPEED 21 TR

Единствено на нашиот online shop можеш да искористиш дополнителен попуст од 10% на веќе намалените производи до 60%! Побрзај, вметни ги во корпичката твоите омилени модели и дополнителните 10% ќе бидат автоматски пресметани! Погледнете ја целата понуда ТУКА.

*Овој ваучер не може да се комбинира со други ваучери.

 


 

Претходна цена
6.790 ДЕН
Моментална цена
6.790 ДЕН
Моментална цена
6.790 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14- *
 • 15 50 33
 • 6 37.5 24
 • 6- *
 • 7 39 25
 • 7- *
 • 8 40.5 26
 • 8- *
 • 9 42 27
 • 9- *
 • 10 43 28
 • 10- *
 • 11 44.5 29
 • 11- *
 • 12 45.5 29.5
 • 12- *
 • 13 47 31
 • 13- *
 • 14 48.5 32
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Reebok Speed ​​21 Training се лесни унисекс патики за тренинг. Овие патики се дизајнирани за различни вежби во теретана. Мрежестиот, прозрачен горен дел се потпира на средниот ѓон од пена FloatRide Energy за оптимална удобност. Средната тежина на овие патики обезбедува стабилност. Спецификација: Унисекс патики за тренинг Плиток профил Врзување со врвки Горен дел од текстил FloatRide енергетска лесна амортизирачка пена Гумен ѓон Боја: црна .
Подетално

Reebok Speed ​​21 Training се лесни унисекс патики за тренинг. Овие патики се дизајнирани за различни вежби во теретана. Мрежестиот, прозрачен горен дел се потпира на средниот ѓон од пена FloatRide Energy за оптимална удобност. Средната тежина на овие патики обезбедува стабилност.

Спецификација:

 • Унисекс патики за тренинг
 • Плиток профил
 • Врзување со врвки
 • Горен дел од текстил
 • FloatRide енергетска лесна амортизирачка пена
 • Гумен ѓон
 • Боја: црна
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Unisex
Намена Тренинг
Бренд Reebok
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14-
15 50 33
6 37.5 24
6-
7 39 25
7-
8 40.5 26
8-
9 42 27
9-
10 43 28
10-
11 44.5 29
11-
12 45.5 29.5
12-
13 47 31
13-
14 48.5 32

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Reebok Speed ​​21 Training се лесни унисекс патики за тренинг. Овие патики се дизајнирани за различни вежби во теретана. Мрежестиот, прозрачен горен дел се потпира на средниот ѓон од пена FloatRide Energy за оптимална удобност. Средната тежина на овие патики обезбедува стабилност.

Спецификација:

 • Унисекс патики за тренинг
 • Плиток профил
 • Врзување со врвки
 • Горен дел од текстил
 • FloatRide енергетска лесна амортизирачка пена
 • Гумен ѓон
 • Боја: црна
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Unisex
Намена Тренинг
Бренд Reebok
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14-
15 50 33
6 37.5 24
6-
7 39 25
7-
8 40.5 26
8-
9 42 27
9-
10 43 28
10-
11 44.5 29
11-
12 45.5 29.5
12-
13 47 31
13-
14 48.5 32

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош