Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
HELLY HANSEN BOWSTRING
HELLY HANSEN BOWSTRING
HELLY HANSEN BOWSTRING
HELLY HANSEN BOWSTRING
HELLY HANSEN BOWSTRING
HELLY HANSEN BOWSTRING
HELLY HANSEN BOWSTRING
HELLY HANSEN BOWSTRING
HELLY HANSEN BOWSTRING
HELLY HANSEN BOWSTRING
Женски outdoor кондури
Код на производ:
(11615-656)
HELLY HANSEN

HELLY HANSEN BOWSTRING

Единствено на нашиот online shop можеш да искористиш дополнителен попуст од 10% на веќе намалените производи до 60%! Побрзај, вметни ги во корпичката твоите омилени модели и дополнителните 10% ќе бидат автоматски пресметани! Погледнете ја целата понуда ТУКА.

*Овој ваучер не може да се комбинира со други ваучери.

 


 

Претходна цена
7.490 ДЕН
Моментална цена
7.490 ДЕН
Цена со попуст
6.367 ДЕН
Заштеда: 1.123 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3.5 *
 • 4 *
 • 4.5 *
 • 5 35
 • 5.5 36
 • 6 37
 • 6.5 37.5
 • 7 38
 • 7.5 38.5
 • 8 39
 • 8.5 40
 • 9 40.5
 • 9.5 41
 • 10 42
 • 10.5 *
 • 11 *
 • 11.5 *
 • 12 *
 • 13 *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Кондури
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Outdoor
Бренд HELLY HANSEN
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
3.5
4
4.5
5 35
5.5 36
6 37
6.5 37.5
7 38
7.5 38.5
8 39
8.5 40
9 40.5
9.5 41
10 42
10.5
11
11.5
12
13

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Кондури
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Outdoor
Бренд HELLY HANSEN
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
3.5
4
4.5
5 35
5.5 36
6 37
6.5 37.5
7 38
7.5 38.5
8 39
8.5 40
9 40.5
9.5 41
10 42
10.5
11
11.5
12
13

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош