Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
NIKE SB Force 58
NIKE SB Force 58
NIKE SB Force 58
NIKE SB Force 58
NIKE SB Force 58
NIKE SB Force 58
NIKE SB Force 58
NIKE SB Force 58
NIKE SB Force 58
NIKE SB Force 58
Код на производ:
(CZ2959-001)
NIKE

NIKE SB Force 58

Единствено на нашиот online shop можеш да искористиш дополнителен попуст од 10% на веќе намалените производи до 60%! Побрзај, вметни ги во корпичката твоите омилени модели и дополнителните 10% ќе бидат автоматски пресметани! Погледнете ја целата понуда ТУКА.

*Овој ваучер не може да се комбинира со други ваучери.

 


 

Претходна цена
5.090 ДЕН
Моментална цена
5.090 ДЕН
Цена со попуст
4.072 ДЕН
Заштеда: 1.018 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 49 32.5
 • 15 49.5 33
 • 5.5 38 24
 • 6 38.5 24
 • 6.5 39 24.5
 • 7 40 25
 • 7.5 40.5 25.5
 • 8 41 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43 27.5
 • 10 44 28
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 29
 • 11.5 45.5 29.5
 • 12 46 30
 • 12.5 47 30.5
 • 13 47.5 31
 • 13.5 48 31.5
 • 14 48.5 32
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike SB Force 58 се скејт патики кои носат флексибилност и издржливост со својата вулканизирана конструкција. Модерни и иновативни, овие патики обезбедуваат удобност и слобода на движење, без разлика дали каде ѝ да се наоѓате. Горниот дел изработен од мек велур и цврсто платно е совршена комбинација на оптимална прозрачност и издржливост. Перфорациите и Swoosh логото на прстите му оддаваат почит на оригиналниот кошаркарски стил на моделот AF1. Доминирајте на улиците во Nike SB Force 58 скејт патики. Спецификација: Скејт патики Плиток профил / врвки Горен дел: велур, текстил, синтетика Перфорации на прстите Гумен ѓон.
Подетално

Nike SB Force 58 се скејт патики кои носат флексибилност и издржливост со својата вулканизирана конструкција. Модерни и иновативни, овие патики обезбедуваат удобност и слобода на движење, без разлика дали каде ѝ да се наоѓате. Горниот дел изработен од мек велур и цврсто платно е совршена комбинација на оптимална прозрачност и издржливост. Перфорациите и Swoosh логото на прстите му оддаваат почит на оригиналниот кошаркарски стил на моделот AF1. Доминирајте на улиците во Nike SB Force 58 скејт патики.
Спецификација:

 • Скејт патики
 • Плиток профил / врвки
 • Горен дел: велур, текстил, синтетика
 • Перфорации на прстите
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Основна поделба Обувки
  Пол Unisex
  Намена Outdoor
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  14.5 49 32.5
  15 49.5 33
  5.5 38 24
  6 38.5 24
  6.5 39 24.5
  7 40 25
  7.5 40.5 25.5
  8 41 26
  8.5 42 26.5
  9 42.5 27
  9.5 43 27.5
  10 44 28
  10.5 44.5 28.5
  11 45 29
  11.5 45.5 29.5
  12 46 30
  12.5 47 30.5
  13 47.5 31
  13.5 48 31.5
  14 48.5 32

  Остави коментар

  Trenutno nema komentara

  Nike SB Force 58 се скејт патики кои носат флексибилност и издржливост со својата вулканизирана конструкција. Модерни и иновативни, овие патики обезбедуваат удобност и слобода на движење, без разлика дали каде ѝ да се наоѓате. Горниот дел изработен од мек велур и цврсто платно е совршена комбинација на оптимална прозрачност и издржливост. Перфорациите и Swoosh логото на прстите му оддаваат почит на оригиналниот кошаркарски стил на моделот AF1. Доминирајте на улиците во Nike SB Force 58 скејт патики.
  Спецификација:

 • Скејт патики
 • Плиток профил / врвки
 • Горен дел: велур, текстил, синтетика
 • Перфорации на прстите
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Основна поделба Обувки
  Пол Unisex
  Намена Outdoor
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  14.5 49 32.5
  15 49.5 33
  5.5 38 24
  6 38.5 24
  6.5 39 24.5
  7 40 25
  7.5 40.5 25.5
  8 41 26
  8.5 42 26.5
  9 42.5 27
  9.5 43 27.5
  10 44 28
  10.5 44.5 28.5
  11 45 29
  11.5 45.5 29.5
  12 46 30
  12.5 47 30.5
  13 47.5 31
  13.5 48 31.5
  14 48.5 32

  Остави коментар

  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики DM3493-002
  3.732 ДЕН
  Заштеда 15%
  4.390 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики DM3493-003
  3.368 ДЕН
  Заштеда 25%
  4.490 ДЕН
  Помош