Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
NIKE Air Zoom Pegasus 38
NIKE Air Zoom Pegasus 38
NIKE Air Zoom Pegasus 38
NIKE Air Zoom Pegasus 38
NIKE Air Zoom Pegasus 38
NIKE Air Zoom Pegasus 38
NIKE Air Zoom Pegasus 38
NIKE Air Zoom Pegasus 38
NIKE Air Zoom Pegasus 38
NIKE Air Zoom Pegasus 38
Женски патики за трчање
Код на производ:
(CW7358-700)
NIKE

NIKE Air Zoom Pegasus 38

Единствено на нашиот online shop можеш да искористиш дополнителен попуст од 10% на веќе намалените производи до 60%! Побрзај, вметни ги во корпичката твоите омилени модели и дополнителните 10% ќе бидат автоматски пресметани! Погледнете ја целата понуда ТУКА.

*Овој ваучер не може да се комбинира со други ваучери.

 


 

Претходна цена
8.190 ДЕН
Моментална цена
8.190 ДЕН
Цена со попуст
5.324 ДЕН
Заштеда: 2.866 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3.5 36 22.1
 • 4 34.5 21
 • 4.5 35 21.5
 • 5 35.5 22.5
 • 5.5 36 23
 • 6 36.5 23.5
 • 6.5 37.5 23.5
 • 7 38 24
 • 7.5 38.5 24
 • 8 39 24.5
 • 8.5 40 25
 • 9 40.5 25.5
 • 9.5 41 26
 • 10 42 26.5
 • 10.5 42.5 27
 • 11 43 27.5
 • 11.5 44 28.5
 • 12 44.5 28.5
 • 13 45.5 30
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Air Zoom Pegasus 38 се женски патики за трчање дизајнирани да обезбедат висока поддршка на патеката. Најновата верзија на познатиот модел Pegasus ги задржува најдобрите карактеристики на своите претходници, нагласувајќи го подобреното горниште. Предниот дел е значително проширен, што дава повеќе простор и слобода на прстите. Мрежестиот материјал е лесен и воздушен, обезбедува чувство на комфор и го следи природното движење на стапалата. Она што е исто со оваа верзија е Nike React пената во средниот ѓон, која е лесна, еластична и многу издржлива. Повеќе пена значи подобро амортизирање, додека поголема единица Zoom Air обезбедува поголема поддршка при секој чекор. Јазичето е удобно покриено со пена, а системот за врвки е прилагоден за целосно да ги обезбеди стапалата. Не мерете време или километри, туку уживајте во бесценетото чувство на задоволство додека трчате во Nike Air Zoom Pegasus 38 патиките. Спецификација: Женски патики за трчање Модел со широк дел во пределот на прстите Горен дел: текстил Среден ѓон Nike React Zoom Air единица за поддршка .
Подетално

Nike Air Zoom Pegasus 38 се женски патики за трчање дизајнирани да обезбедат висока поддршка на патеката. Најновата верзија на познатиот модел Pegasus ги задржува најдобрите карактеристики на своите претходници, нагласувајќи го подобреното горниште. Предниот дел е значително проширен, што дава повеќе простор и слобода на прстите. Мрежестиот материјал е лесен и воздушен, обезбедува чувство на комфор и го следи природното движење на стапалата. Она што е исто со оваа верзија е Nike React пената во средниот ѓон, која е лесна, еластична и многу издржлива. Повеќе пена значи подобро амортизирање, додека поголема единица Zoom Air обезбедува поголема поддршка при секој чекор. Јазичето е удобно покриено со пена, а системот за врвки е прилагоден за целосно да ги обезбеди стапалата. Не мерете време или километри, туку уживајте во бесценетото чувство на задоволство додека трчате во Nike Air Zoom Pegasus 38 патиките.

Спецификација:

 • Женски патики за трчање
 • Модел со широк дел во пределот на прстите
 • Горен дел: текстил
 • Среден ѓон Nike React
 • Zoom Air единица за поддршка
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Трчање
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
3.5 36 22.1
4 34.5 21
4.5 35 21.5
5 35.5 22.5
5.5 36 23
6 36.5 23.5
6.5 37.5 23.5
7 38 24
7.5 38.5 24
8 39 24.5
8.5 40 25
9 40.5 25.5
9.5 41 26
10 42 26.5
10.5 42.5 27
11 43 27.5
11.5 44 28.5
12 44.5 28.5
13 45.5 30

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike Air Zoom Pegasus 38 се женски патики за трчање дизајнирани да обезбедат висока поддршка на патеката. Најновата верзија на познатиот модел Pegasus ги задржува најдобрите карактеристики на своите претходници, нагласувајќи го подобреното горниште. Предниот дел е значително проширен, што дава повеќе простор и слобода на прстите. Мрежестиот материјал е лесен и воздушен, обезбедува чувство на комфор и го следи природното движење на стапалата. Она што е исто со оваа верзија е Nike React пената во средниот ѓон, која е лесна, еластична и многу издржлива. Повеќе пена значи подобро амортизирање, додека поголема единица Zoom Air обезбедува поголема поддршка при секој чекор. Јазичето е удобно покриено со пена, а системот за врвки е прилагоден за целосно да ги обезбеди стапалата. Не мерете време или километри, туку уживајте во бесценетото чувство на задоволство додека трчате во Nike Air Zoom Pegasus 38 патиките.

Спецификација:

 • Женски патики за трчање
 • Модел со широк дел во пределот на прстите
 • Горен дел: текстил
 • Среден ѓон Nike React
 • Zoom Air единица за поддршка
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Трчање
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
3.5 36 22.1
4 34.5 21
4.5 35 21.5
5 35.5 22.5
5.5 36 23
6 36.5 23.5
6.5 37.5 23.5
7 38 24
7.5 38.5 24
8 39 24.5
8.5 40 25
9 40.5 25.5
9.5 41 26
10 42 26.5
10.5 42.5 27
11 43 27.5
11.5 44 28.5
12 44.5 28.5
13 45.5 30

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош