Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
NIKE Court Borough Mid 2
NIKE Court Borough Mid 2
NIKE Court Borough Mid 2
NIKE Court Borough Mid 2
NIKE Court Borough Mid 2
NIKE Court Borough Mid 2
NIKE Court Borough Mid 2
NIKE Court Borough Mid 2
NIKE Court Borough Mid 2
NIKE Court Borough Mid 2
Детски патики
Код на производ:
(CD7784-701)
NIKE

NIKE Court Borough Mid 2

Единствено на нашиот online shop можеш да искористиш дополнителен попуст од 10% на веќе намалените производи до 60%! Побрзај, вметни ги во корпичката твоите омилени модели и дополнителните 10% ќе бидат автоматски пресметани! Погледнете ја целата понуда ТУКА.

*Овој ваучер не може да се комбинира со други ваучери.

 


 

Претходна цена
2.690 ДЕН
Моментална цена
2.690 ДЕН
Моментална цена
2.690 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2.5C *
 • 3.5C *
 • 4.5C *
 • 5.5C *
 • 6.5C *
 • 7.5C *
 • 8.5C *
 • 9.5C *
 • 2C 17 8
 • 3C 18.5 9
 • 4C 19.5 10
 • 5C 21 11
 • 6C 22 12
 • 7C 24 13
 • 8C 25 14
 • 9C 26 15
 • 10C 27 16
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Дозволете ѝм на вашите малечки да изгледаат како ѕвезди на теренот во Nike Court Borough Mid 2 патики за бебиња и мали деца. Класичниот дизајн со висок профил се одликува со издржлива кожа, за врвен изглед и чувство. Еластичните врвки и велкро лепенката нудат сигурно држење и го олеснуваат облекувањето и соблекувањето. Поставените делови околу јазичето и глуждот даваат дополнителна удобност. Жлебовите во ѓонот овозможуваат флексибилност. Спецификација: Длабок профил Еластични врвки и велкро лепенка Кожен горен Гумен ѓон.
Подетално

Дозволете ѝм на вашите малечки да изгледаат како ѕвезди на теренот во Nike Court Borough Mid 2 патики за бебиња и мали деца. Класичниот дизајн со висок профил се одликува со издржлива кожа, за врвен изглед и чувство. Еластичните врвки и велкро лепенката нудат сигурно држење и го олеснуваат облекувањето и соблекувањето. Поставените делови околу јазичето и глуждот даваат дополнителна удобност. Жлебовите во ѓонот овозможуваат флексибилност.
Спецификација:

 • Длабок профил
 • Еластични врвки и велкро лепенка
 • Кожен горен
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Основна поделба Обувки
  Пол Kids
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За бебиња (0-4 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  2.5C
  3.5C
  4.5C
  5.5C
  6.5C
  7.5C
  8.5C
  9.5C
  2C 17 8
  3C 18.5 9
  4C 19.5 10
  5C 21 11
  6C 22 12
  7C 24 13
  8C 25 14
  9C 26 15
  10C 27 16

  Остави коментар

  Trenutno nema komentara

  Дозволете ѝм на вашите малечки да изгледаат како ѕвезди на теренот во Nike Court Borough Mid 2 патики за бебиња и мали деца. Класичниот дизајн со висок профил се одликува со издржлива кожа, за врвен изглед и чувство. Еластичните врвки и велкро лепенката нудат сигурно држење и го олеснуваат облекувањето и соблекувањето. Поставените делови околу јазичето и глуждот даваат дополнителна удобност. Жлебовите во ѓонот овозможуваат флексибилност.
  Спецификација:

 • Длабок профил
 • Еластични врвки и велкро лепенка
 • Кожен горен
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Основна поделба Обувки
  Пол Kids
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За бебиња (0-4 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  2.5C
  3.5C
  4.5C
  5.5C
  6.5C
  7.5C
  8.5C
  9.5C
  2C 17 8
  3C 18.5 9
  4C 19.5 10
  5C 21 11
  6C 22 12
  7C 24 13
  8C 25 14
  9C 26 15
  10C 27 16

  Остави коментар

  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики CZ3967-605
  1.673 ДЕН
  Заштеда 30%
  2.390 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  Патики BQ5673-410
  1.718 ДЕН
  Заштеда 25%
  2.290 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  Патики BQ5453-120
  1.672 ДЕН
  Заштеда 20%
  2.090 ДЕН
  Помош