Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
NIKE Court Vision Alta
NIKE Court Vision Alta
NIKE Court Vision Alta
NIKE Court Vision Alta
NIKE Court Vision Alta
NIKE Court Vision Alta
NIKE Court Vision Alta
NIKE Court Vision Alta
NIKE Court Vision Alta
NIKE Court Vision Alta
Женски патики
Код на производ:
(DO2791-100)
NIKE

NIKE Court Vision Alta

Единствено на нашиот online shop можеш да искористиш дополнителен попуст од 10% на веќе намалените производи до 60%! Побрзај, вметни ги во корпичката твоите омилени модели и дополнителните 10% ќе бидат автоматски пресметани! Погледнете ја целата понуда ТУКА.

*Овој ваучер не може да се комбинира со други ваучери.

 


 

Претходна цена
5.390 ДЕН
Моментална цена
5.390 ДЕН
Моментална цена
5.390 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3.5 36 22.1
 • 4 34.5 21
 • 4.5 35 21.5
 • 5 35.5 22.5
 • 5.5 36 23
 • 6 36.5 23.5
 • 6.5 37.5 23.5
 • 7 38 24
 • 7.5 38.5 24
 • 8 39 24.5
 • 8.5 40 25
 • 9 40.5 25.5
 • 9.5 41 26
 • 10 42 26.5
 • 10.5 42.5 27
 • 11 43 27.5
 • 11.5 44 28.5
 • 12 44.5 28.5
 • 13 45.5 30
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Инспирирани од кошаркарскиот дизајн од 80-тите, Nike Court Vision Alta се женски патики кои комбинираат ретро основа и модерен комфор. Прилагодени на секојдневното носење, овие класични патики имаат горен дел од синтетичка кожа со перфорација на прстите. Ѓонот е подигнат и нагласен, и се карактеризира со гумена шарка. Nike лого со леопард принт го нагласува суптилниот спортски стил и ги прави овие патики совршени за комбинирање со секоја облека. Спецификација: Женски патики - lifestyle Плиток профил / врзување со втвки Горен дел: кожа, синтетика, текстил Вградена јазиче за поголема удобност Гумен ѓон .
Подетално

Инспирирани од кошаркарскиот дизајн од 80-тите, Nike Court Vision Alta се женски патики кои комбинираат ретро основа и модерен комфор. Прилагодени на секојдневното носење, овие класични патики имаат горен дел од синтетичка кожа со перфорација на прстите. Ѓонот е подигнат и нагласен, и се карактеризира со гумена шарка. Nike лого со леопард принт го нагласува суптилниот спортски стил и ги прави овие патики совршени за комбинирање со секоја облека.

Спецификација:

 • Женски патики - lifestyle
 • Плиток профил / врзување со втвки
 • Горен дел: кожа, синтетика, текстил
 • Вградена јазиче за поголема удобност
 • Гумен ѓон
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
3.5 36 22.1
4 34.5 21
4.5 35 21.5
5 35.5 22.5
5.5 36 23
6 36.5 23.5
6.5 37.5 23.5
7 38 24
7.5 38.5 24
8 39 24.5
8.5 40 25
9 40.5 25.5
9.5 41 26
10 42 26.5
10.5 42.5 27
11 43 27.5
11.5 44 28.5
12 44.5 28.5
13 45.5 30

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Инспирирани од кошаркарскиот дизајн од 80-тите, Nike Court Vision Alta се женски патики кои комбинираат ретро основа и модерен комфор. Прилагодени на секојдневното носење, овие класични патики имаат горен дел од синтетичка кожа со перфорација на прстите. Ѓонот е подигнат и нагласен, и се карактеризира со гумена шарка. Nike лого со леопард принт го нагласува суптилниот спортски стил и ги прави овие патики совршени за комбинирање со секоја облека.

Спецификација:

 • Женски патики - lifestyle
 • Плиток профил / врзување со втвки
 • Горен дел: кожа, синтетика, текстил
 • Вградена јазиче за поголема удобност
 • Гумен ѓон
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
3.5 36 22.1
4 34.5 21
4.5 35 21.5
5 35.5 22.5
5.5 36 23
6 36.5 23.5
6.5 37.5 23.5
7 38 24
7.5 38.5 24
8 39 24.5
8.5 40 25
9 40.5 25.5
9.5 41 26
10 42 26.5
10.5 42.5 27
11 43 27.5
11.5 44 28.5
12 44.5 28.5
13 45.5 30

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош