Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
NIKE Court Borough Mid 2
NIKE Court Borough Mid 2
NIKE Court Borough Mid 2
NIKE Court Borough Mid 2
NIKE Court Borough Mid 2
NIKE Court Borough Mid 2
NIKE Court Borough Mid 2
NIKE Court Borough Mid 2
NIKE Court Borough Mid 2
NIKE Court Borough Mid 2
Детски патики
Код на производ:
(CD7782-105)
NIKE

NIKE Court Borough Mid 2

Единствено на нашиот online shop можеш да искористиш дополнителен попуст од 10% на веќе намалените производи до 60%! Побрзај, вметни ги во корпичката твоите омилени модели и дополнителните 10% ќе бидат автоматски пресметани! Погледнете ја целата понуда ТУКА.

*Овој ваучер не може да се комбинира со други ваучери.

 


 

Претходна цена
3.790 ДЕН
Моментална цена
3.790 ДЕН
Цена со попуст
2.843 ДЕН
Заштеда: 947 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 11C 28 17
 • 12C 29.5 18
 • 13C 31 19
 • 1Y 32 20
 • 1.5Y 33 20.5
 • 2Y 33.5 21
 • 2.5Y 34 21.5
 • 3Y 35 22
 • 3.5Y 35.5 22.5
 • 4Y 36 23
 • 4.5Y 36.5 23.5
 • 5Y 37.5 24
 • 5.5Y 38 24
 • 6Y 38.5 24.5
 • 6.5Y 39 24.5
 • 7Y 40 25
 • 10.5 27.5 16.5
 • 11.5 28.5 17.5
 • 12.5 30 18.5
 • 13.5 31.5 19.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Изгледајте како ѕвездите од теренот во Nike Court Borough Mid 2 детските патики за тинејџери. Класичниот дизајн со висок профил се одликува со издржлива кожа, за врвен изглед и супериорно чувство на удобност. Класичните врвки обезбедуваат сигурно држење додека поставените делови околу јазичето и глуждот обезбедуваат дополнителна удобност. Жлебовите во ѓонот овозможуваат флексибилност при движење, додека гумениот ѓон обезбедува добро прилепување на површината. Спецификација: Длабок профил Врзување Кожен горен дел Гумен ѓон.
Подетално

Изгледајте како ѕвездите од теренот во Nike Court Borough Mid 2 детските патики за тинејџери. Класичниот дизајн со висок профил се одликува со издржлива кожа, за врвен изглед и супериорно чувство на удобност. Класичните врвки обезбедуваат сигурно држење додека поставените делови околу јазичето и глуждот обезбедуваат дополнителна удобност. Жлебовите во ѓонот овозможуваат флексибилност при движење, додека гумениот ѓон обезбедува добро прилепување на површината.
Спецификација:

 • Длабок профил
 • Врзување
 • Кожен горен дел
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Основна поделба Обувки
  Пол Kids
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  11C 28 17
  12C 29.5 18
  13C 31 19
  1Y 32 20
  1.5Y 33 20.5
  2Y 33.5 21
  2.5Y 34 21.5
  3Y 35 22
  3.5Y 35.5 22.5
  4Y 36 23
  4.5Y 36.5 23.5
  5Y 37.5 24
  5.5Y 38 24
  6Y 38.5 24.5
  6.5Y 39 24.5
  7Y 40 25
  10.5 27.5 16.5
  11.5 28.5 17.5
  12.5 30 18.5
  13.5 31.5 19.5

  Остави коментар

  Trenutno nema komentara

  Изгледајте како ѕвездите од теренот во Nike Court Borough Mid 2 детските патики за тинејџери. Класичниот дизајн со висок профил се одликува со издржлива кожа, за врвен изглед и супериорно чувство на удобност. Класичните врвки обезбедуваат сигурно држење додека поставените делови околу јазичето и глуждот обезбедуваат дополнителна удобност. Жлебовите во ѓонот овозможуваат флексибилност при движење, додека гумениот ѓон обезбедува добро прилепување на површината.
  Спецификација:

 • Длабок профил
 • Врзување
 • Кожен горен дел
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Основна поделба Обувки
  Пол Kids
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  11C 28 17
  12C 29.5 18
  13C 31 19
  1Y 32 20
  1.5Y 33 20.5
  2Y 33.5 21
  2.5Y 34 21.5
  3Y 35 22
  3.5Y 35.5 22.5
  4Y 36 23
  4.5Y 36.5 23.5
  5Y 37.5 24
  5.5Y 38 24
  6Y 38.5 24.5
  6.5Y 39 24.5
  7Y 40 25
  10.5 27.5 16.5
  11.5 28.5 17.5
  12.5 30 18.5
  13.5 31.5 19.5

  Остави коментар

  Trenutno nema komentara
  Помош