Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
NIKE Team Hustle D 10
NIKE Team Hustle D 10
NIKE Team Hustle D 10
NIKE Team Hustle D 10
NIKE Team Hustle D 10
NIKE Team Hustle D 10
NIKE Team Hustle D 10
NIKE Team Hustle D 10
NIKE Team Hustle D 10
NIKE Team Hustle D 10
Детски патики
Код на производ:
(CW6735-600)
NIKE

NIKE Team Hustle D 10

Единствено на нашиот online shop можеш да искористиш дополнителен попуст од 10% на веќе намалените производи до 60%! Побрзај, вметни ги во корпичката твоите омилени модели и дополнителните 10% ќе бидат автоматски пресметани! Погледнете ја целата понуда ТУКА.

*Овој ваучер не може да се комбинира со други ваучери.

 


 

Претходна цена
3.390 ДЕН
Моментална цена
3.390 ДЕН
Моментална цена
3.390 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 11C 28 17
 • 12C 29.5 18
 • 13C 31 19
 • 1Y 32 20
 • 1.5Y 33 20.5
 • 2Y 33.5 21
 • 2.5Y 34 21.5
 • 3Y 35 22
 • 3.5Y 35.5 22.5
 • 4Y 36 23
 • 4.5Y 36.5 23.5
 • 5Y 37.5 24
 • 5.5Y 38 24
 • 6Y 38.5 24.5
 • 6.5Y 39 24.5
 • 7Y 40 25
 • 10.5 27.5 16.5
 • 11.5 28.5 17.5
 • 12.5 30 18.5
 • 13.5 31.5 19.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Team Hustle D 10 се детски патики за тинејџери со издржлив дизајн и суптилен стил, што носат изглед од кошаркарското игралиште. Лесниот материјал во пределот на прстите е прозрачен и го регулира протокот на воздух за оптимална удобност. Страните на горниот дел се исто така прозрачни, а глуждот е дополнително заштитен со мека постава. Пенестите исполнувања во средниот ѓон обезбедуваат чувство на удобна потпора за нежните детски стапала. Гумениот ѓон е издржлив и обезбедува оптимална влечна сила и стабилност. Тинејџерите со задоволство ќе ги носат овие кошаркарски патики.СПЕЦИФИКАЦИЈА: Полудлабоки патики за тинејџери Врзување.
Подетално

Nike Team Hustle D 10 се детски патики за тинејџери со издржлив дизајн и суптилен стил, што носат изглед од кошаркарското игралиште. Лесниот материјал во пределот на прстите е прозрачен и го регулира протокот на воздух за оптимална удобност. Страните на горниот дел се исто така прозрачни, а глуждот е дополнително заштитен со мека постава. Пенестите исполнувања во средниот ѓон обезбедуваат чувство на удобна потпора за нежните детски стапала. Гумениот ѓон е издржлив и обезбедува оптимална влечна сила и стабилност. Тинејџерите со задоволство ќе ги носат овие кошаркарски патики.
СПЕЦИФИКАЦИЈА:

 • Полудлабоки патики за тинејџери
 • Врзување

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Основна поделба Обувки
  Пол Kids
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  11C 28 17
  12C 29.5 18
  13C 31 19
  1Y 32 20
  1.5Y 33 20.5
  2Y 33.5 21
  2.5Y 34 21.5
  3Y 35 22
  3.5Y 35.5 22.5
  4Y 36 23
  4.5Y 36.5 23.5
  5Y 37.5 24
  5.5Y 38 24
  6Y 38.5 24.5
  6.5Y 39 24.5
  7Y 40 25
  10.5 27.5 16.5
  11.5 28.5 17.5
  12.5 30 18.5
  13.5 31.5 19.5

  Остави коментар

  Trenutno nema komentara

  Nike Team Hustle D 10 се детски патики за тинејџери со издржлив дизајн и суптилен стил, што носат изглед од кошаркарското игралиште. Лесниот материјал во пределот на прстите е прозрачен и го регулира протокот на воздух за оптимална удобност. Страните на горниот дел се исто така прозрачни, а глуждот е дополнително заштитен со мека постава. Пенестите исполнувања во средниот ѓон обезбедуваат чувство на удобна потпора за нежните детски стапала. Гумениот ѓон е издржлив и обезбедува оптимална влечна сила и стабилност. Тинејџерите со задоволство ќе ги носат овие кошаркарски патики.
  СПЕЦИФИКАЦИЈА:

 • Полудлабоки патики за тинејџери
 • Врзување

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Основна поделба Обувки
  Пол Kids
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  11C 28 17
  12C 29.5 18
  13C 31 19
  1Y 32 20
  1.5Y 33 20.5
  2Y 33.5 21
  2.5Y 34 21.5
  3Y 35 22
  3.5Y 35.5 22.5
  4Y 36 23
  4.5Y 36.5 23.5
  5Y 37.5 24
  5.5Y 38 24
  6Y 38.5 24.5
  6.5Y 39 24.5
  7Y 40 25
  10.5 27.5 16.5
  11.5 28.5 17.5
  12.5 30 18.5
  13.5 31.5 19.5

  Остави коментар

  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:9
  Патики BQ5448-014
  2.318 ДЕН
  Заштеда 25%
  3.090 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  Патики CD7782-105
  2.843 ДЕН
  Заштеда 25%
  3.790 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:5
  Патики CD6894-110
  4.712 ДЕН
  Заштеда 20%
  5.890 ДЕН
  Помош