Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
NIKE NIKE SB FORCE 58
NIKE NIKE SB FORCE 58
NIKE NIKE SB FORCE 58
NIKE NIKE SB FORCE 58
NIKE NIKE SB FORCE 58
NIKE NIKE SB FORCE 58
NIKE NIKE SB FORCE 58
NIKE NIKE SB FORCE 58
NIKE NIKE SB FORCE 58
NIKE NIKE SB FORCE 58
Код на производ:
(CZ2959-400)
NIKE

NIKE NIKE SB FORCE 58

Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 49 32.5
 • 15 49.5 33
 • 5.5 38 24
 • 6 38.5 24
 • 6.5 39 24.5
 • 7 40 25
 • 7.5 40.5 25.5
 • 8 41 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43 27.5
 • 10 44 28
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 29
 • 11.5 45.5 29.5
 • 12 46 30
 • 12.5 47 30.5
 • 13 47.5 31
 • 13.5 48 31.5
 • 14 48.5 32
Зачувајте во листата на желби
Nike SB Force 58 се скејт патики кои носат флексибилност и издржливост со својата вулканизираната конструкција. Модерни и иновативни, овие патики обезбедуваат удобност и слобода на движење, без разлика дали сте на скејтот или шетате низ градот. Горниот дел изработен од мек велур и цврсто платно, кои  се совршена комбинација на поддршка и издржливост. Перфорациите и Swoosh логото на прстите му оддаваат почит на оригиналниот кошаркарски стил на моделот AF1. Доминирајте на улиците во автентичен скејт стајлинг во Nike SB Force 58 патики. Спецификација: Скејт патики Плиток профил Врзување со врвки Горен дел: велур, текстил, синтетика Перфорации на прстите Гумен ѓон .
Подетално

Nike SB Force 58 се скејт патики кои носат флексибилност и издржливост со својата вулканизираната конструкција. Модерни и иновативни, овие патики обезбедуваат удобност и слобода на движење, без разлика дали сте на скејтот или шетате низ градот. Горниот дел изработен од мек велур и цврсто платно, кои  се совршена комбинација на поддршка и издржливост. Перфорациите и Swoosh логото на прстите му оддаваат почит на оригиналниот кошаркарски стил на моделот AF1. Доминирајте на улиците во автентичен скејт стајлинг во Nike SB Force 58 патики.

Спецификација:

 • Скејт патики
 • Плиток профил
 • Врзување со врвки
 • Горен дел: велур, текстил, синтетика
 • Перфорации на прстите
 • Гумен ѓон
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Unisex
Намена Outdoor
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14.5 49 32.5
15 49.5 33
5.5 38 24
6 38.5 24
6.5 39 24.5
7 40 25
7.5 40.5 25.5
8 41 26
8.5 42 26.5
9 42.5 27
9.5 43 27.5
10 44 28
10.5 44.5 28.5
11 45 29
11.5 45.5 29.5
12 46 30
12.5 47 30.5
13 47.5 31
13.5 48 31.5
14 48.5 32

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike SB Force 58 се скејт патики кои носат флексибилност и издржливост со својата вулканизираната конструкција. Модерни и иновативни, овие патики обезбедуваат удобност и слобода на движење, без разлика дали сте на скејтот или шетате низ градот. Горниот дел изработен од мек велур и цврсто платно, кои  се совршена комбинација на поддршка и издржливост. Перфорациите и Swoosh логото на прстите му оддаваат почит на оригиналниот кошаркарски стил на моделот AF1. Доминирајте на улиците во автентичен скејт стајлинг во Nike SB Force 58 патики.

Спецификација:

 • Скејт патики
 • Плиток профил
 • Врзување со врвки
 • Горен дел: велур, текстил, синтетика
 • Перфорации на прстите
 • Гумен ѓон
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Unisex
Намена Outdoor
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14.5 49 32.5
15 49.5 33
5.5 38 24
6 38.5 24
6.5 39 24.5
7 40 25
7.5 40.5 25.5
8 41 26
8.5 42 26.5
9 42.5 27
9.5 43 27.5
10 44 28
10.5 44.5 28.5
11 45 29
11.5 45.5 29.5
12 46 30
12.5 47 30.5
13 47.5 31
13.5 48 31.5
14 48.5 32

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош